Dni Giżycka 2021

Dni Giżycka 2021
 fot. mazury24.eu

Najbliższy termin

29.05 Sobota

W ostatni weekend maja tradycyjnie zapraszamy na Dni Giżycka. Przed nami dwa dni zabawy, koncertów i wydarzeń sportowych. Zapraszamy do wspólnego świętowania wszystkich mieszkańców, turystów i sympatyków Giżycka.

DNI GIŻYCKA 2021
29 – 30 maja (sobota – niedziela)

 

Sobota 29 maja. Dzień otwarty: 

Twierdza Boyen ze specjalnymi wydarzeniami, Port Ekomarina Giżycko „Wielkie Gotowanie dla Pawła” Live cooking pod przewodnictwem Ambasadorów Akcji Pomagamy Pawłowi Sokołowskiemu w walce z nowotworem oraz zaproszonymi gośćmi MasterChef, Top Chef, Bake off- ale ciacho, MasterChef Junior, Hell’s Kitchen i czołowi kucharze, którzy na co dzień pracują jako szefowie kuchni w restauracjach.

Niedziela 30 maja: 

Święto Miast Partnerskich „Na styku kultur” występy artystyczne, stoiska, kulinaria w Twierdzy & wieczorny KONCERT GWIAZD, zagra CLEO i VIDEO, amfiteatr Twierdzy Boyen. Akcja charytatywna na rzecz Igorka Kamińskiego, Amatorskie Zawody Strong Man, plaża miejska, Mistrzostwa Giżycka w podciąganiu na drążku, Pasaż Portowy

W ramach Dni Giżycka również:

24-30 maja XVII Międzynarodowe Zawody Sportowe Związku Zawodowego Dyżurnych Ruchu PKP (250 uczestników, w imprezie wezmą udział kolejarze z Polski, Chorwacji, Słowenii, Bośni i Hercegowiny, Serbii i Słowacji) baza Resort Niegocin Wilkasy, „Cztery Pory Roku z literaturą” spotkania autorskie organizowane raz w miesiącu przez Miejską Bibliotekę Publiczną, Literatura na wodzie (organizator MBP), termin i miejsce wkrótce.

Pozostałe terminy


Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama