ReklamaA1 - Rejsy Statkami Faryj

Ełk Rock Night

Ełk Rock Night
 fot. mazury24.eu

Ełckie Centrum Kultury zaprasza w najbliższy piątek (7.08.2020) na nowe wydarzenie muzyczne „Ełk Rock Night”. Na scenie amfiteatru wystąpią „Syndrom” i „Muchy”. Start o godz. 19:00. Wstęp wolny.

W piątek (7 sierpnia) w ramach „Ełk Rock Night” wystąpią zespoły „Syndrom” i Muchy”. Początek koncertu o godz. 19:00 na deskach amfiteatru ECK. Wstęp bezpłatny.

Uwaga! Przed wejściem na Amfiteatr należy zdezynfekować ręce oraz zachowywać zasady społecznego dystansu a także zajmować miejsca oznaczone zieloną buźką.

SYNDROM

Muzycy „Przypisani Północy”, bo związani z okolicą Olecka i Suwałk. Grają progresywnego rocka z pogranicza jazz-rock’a i epiphany pop, a świeżość i technicznie doskonałe aranżacje, oraz pasja tworzenia i grania, to znaki firmowe zespołu.

Skład zespołu:
Kuba Śliwiński – wokal, gitara elektryczna & loopery,
Bartłomiej Śliwiński – perkusja, wokal,
Jan Łoziński – kontrabas, gitara basowa,
Eryk Czaplejewicz – saksofon, syntezator, wokal.

MUCHY

Muchy debiutowały w 2007 roku, szturmem zdobywając świadomość branży muzycznej i słuchaczy w całym kraju. Grupa zagrała około 700 koncertów i wydała 6 albumów – 4 studyjne, muzykę do filmu i album koncertowy z Jarocin Festiwal 2015.

Michał Wiraszko to dziś jeden z czołowych tekściarzy, piszący m.in. dla Krzysztofa Zalewskiego, Grzegorza i Patrycji Markowskich czy Rosalie.

Dziś Muchy pozostają jedną najważniejszych formacji w Polskiej muzyce gitarowej XXI wieku. Podczas nadchodzących koncertów będzie można usłyszeć najbardziej znane utwory jak „Miasto doznań”, „Najważniejszy dzień”, „Galanteria”, „Przesilenie” czy „Nie przeszkadzaj mi, bo tańczę”.

Po niemal dwóch latach od powrotu zespołu, jubileuszowej trasie i reedycji debiutanckiego „Terroromansu” Muchy kończą pracę nad nowym albumem i wracają do koncertów.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Wilcze Lotnisko

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Klub Mazurski
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka