ReklamaA1 - Gertis

Food Trucki ponownie w Giżycku

Food Trucki ponownie w Giżycku
 fot. Organizator.

Po niespodziewanie długiej przerwie food trucki ruszają w trasę. Festiwal Smaków Food Trucków przybywa więc do Giżycka. Zapowiada się koncertowy popis kulinarny dla wszystkich smakoszy. 

Mieszkańców Giżycka i turystów czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Na plażę miejską przy kąpielisku przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla różnych zakątków Ziemi.

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką. Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na kółkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoich „rodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. Jedno jest pewne: każdy food truck smakuje wyjątkowo.

Na terenie wygospodarowana zostanie również strefa chilloutu, okraszona relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi.

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami, oraz poszczególnymi food truckami.

Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji.

Festiwal Smaków Food Trucków w Giżycku, już 1 i 2 sierpnia na plaży miejskiej przy kąpielisku. W sobotę jemy od 12 do 21, w niedzielę od 12 do 20. Wstęp bezpłatny.

ReklamaC1 - PGE Dystrybucja

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Sailing Machine