ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Harmony Polish Hotels organizuje Regaty Żeglarskie Hotelarzy 2020

Wydarzenia i imprezyregaty21 września 2020, 14:33
Harmony Polish Hotels organizuje Regaty Żeglarskie Hotelarzy 2020
zdjęcie poglądowe (Regaty Mamry Challenge) fot. 

Cały okres urlopowy ciężko pracują, aby ugościć w swoich obiektach żeglarzy i turystów, teraz zaś sami ruszą pod żaglami, na mazurskie jeziora. Już po raz 17-ty na Mazurach odbędą się Ogólnopolskie Regaty Żeglarskie Hotelarzy. Wystartują w nich załogi reprezentujące polskie hotele niezależne zrzeszone w Harmony Polish Hotels.

Regaty hotelarzy odbędą się w dniach 23 – 25.09.2020 r., w Hotelu Amax w Mikołajkach. Początek imprezy będzie miał miejsce w środę (23.09.2020 r.) i zostanie oprawiony kolacją grillową.

Następnego dnia, w czwartek, przy marinie Hotelu Amax o godz. 9.00 nastąpi otwarcie regat i podniesienie bandery. Od tego momentu będziemy mogli śledzić zaciętą rywalizację startujących w regatach żeglarzy.

Po zakończeniu zawodów, wszyscy uczestnicy wezmą udział w uroczystej kolacji. Wówczas nastąpi ogłoszenie wyników regat oraz wręczone zostaną puchary i nagrody dla najlepszych żeglarzy.

– Regaty hotelarzy  to doskonała okazja do wymiany doświadczeń, ożywionych dyskusji i wzajemnego wsparcia. Mamy nadzieję, że tegoroczne spotkanie pozwoli wszystkim nabrać dystansu do wyjątkowo trudnej dla naszej branży rzeczywistości związanej z pandemią koronawirusa i w czystym duchu przyjaźni, stanąć do sportowej hotelarskiej rywalizacji na brzegu jeziora Mikołajskiego – mówi Elżbieta Lendo prezes zarządu Fundacji.

Organizatorzy zapewniają, że podczas trwania tej żeglarskiej imprezy nie zabraknie dla uczestników niespodzianek i wielu dodatkowych atrakcji.

Elżbieta Lendo dodaje, że ten rok dla branży hotelarskiej jest niezwykle trudny i wymagający. Jednak jak wskazuje, tym bardziej nie można się poddać i osiąść na mieliźnie codziennej, trudnej rzeczywistości.

- Cytując Oliviera Wendell Holmesa: Musimy żeglować czasem z wiatrem, czasem pod wiatr, ale żeglować, nie dryfować ani stawiać kotwicy i tym cytatem chcemy w tym roku zaprosić wszystkich hotelarzy do udziału w regatach – dodaje Elżbieta Lendo.

Szczegółowe informacje na temat rezerwacji można uzyskać w Fundacji Harmony Hotels: info@harmonyhotels.pl , tel. 600-490-764.

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew