ReklamaA1 - Gertis

HUBAS trio

Wydarzenia i imprezykoncerty15 maja 2020, 17:45
HUBAS trio
 fot. facebook.com/pg/projekthubas/

„HUBAS” to autorski projekt muzyczny Huberta Biczkowskiego, który postanowił wykorzystać swój ogromy potencjał i podzielić się ze światem swoją twórczością, która niewątpliwie już wkrótce wypełni lukę na polskiej scenie muzycznej.

Po wielu latach występów w zespole coverowm, postanowił wykorzystać swój ogromy potencjał i podzielić się ze światem swoją twórczością. Niespotykana charyzma i pasja Huberta, pozwoliły na skupienie wokół projektu fantastycznych muzyków, kompozytorów i producentów.

HUBAS to prawdziwe sceniczne zwierzę. Nawiązuje świetny kontakt z publicznością, scena to całe jego życie. Można odnieść wrażenie, że urodził się, aby występować dla szerokiej publiczności. Posiada ogromne doświadczenie sceniczne.

Kiedy dodamy do tego świetne aranże, uzyskamy podbijającą serca publiczności mieszankę pozytywnej, prawdziwej muzyki. Tegoroczna trasa koncertowa #StreetArt2018 tylko potwierdziła przypuszczenia, że spotkanie z Projektem HUBAS to prawdziwa uczta dla słuchacza. Wydany własnym sumptem album „Wstawaj” (2017), zebrał pozytywne recenzje oraz został uznany za jedną z najlepszych polskich płyt ubiegłego roku (Rockowa Warszawa – Niezależny Portal Rockowy).

źródło: facebook.com/pg/projekthubas

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Sailing Machine