ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

I Festiwal Parodii Wielka Zabawa TV Puls na mrągowskiej scenie

Kabaret Rak
Kabaret Rak  fot. www.kabaretrak.pl

W programie Wielkiej Zabawy TV Puls w Mrągowie znajdą się najlepsze hity i skecze kabaretowe, które bawią całą Polskę! Organizatorzy zapowiadają najgorętszą i najśmieszniejszą impreza lata. Twórcy Mazurskiej Nocy Kabaretowej przygotowali coś specjalnego. 

Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA (organizator Mazurskiej Nocy Kabaretowej) i Telewizja Puls zapraszają wielbicieli dobrej rozrywki na Wielką Zabawę TV Puls w Mrągowie, czyli I Festiwal Parodii, realizacja „na żywo”. 

2 sierpnia o 19.30 w amfiteatrze nad mrągowskim jeziorem Czos wystąpią: Kabaret pod Wyrwigroszem, Katarzyna Pakosińska, kabarety Rak, Jurki i Ciach. Zaśpiewają: Piersi z hitami "Będzie zabawa" i "Toasty";  legenda disco-polo, czyli Boys, Łobuzy ("Ona czuje we mnie piniondz"), Doda & Virgin w ostatnim pożegnalnym występie z zespołem oraz Patrycja Runo. Publiczność do śpiewu porwie wodzirej Paweł Gołębski .

Jak zapowiadają organizatorzy, gwiazdy piosenki zaśpiewają swoje największe przeboje, a gwiazdy kabaretu zaśpiewają ich parodię. Kabarety będą też "podpatrywać" gwiazdy i uczyć się, jak tworzy się przebój, jednocześnie go parodiując.

Bilety można kupić za pośrednictwem portali (przez całą dobę, 7 dni w tygodniu): www.paka.pl/bilety, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl oraz www.biletynakabarety.pl; telefonicznie (od poniedziałku do piątku w godzinach 10-15) pod numerem 507 143 234; w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie, ul. Warszawska 26.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Mazurolandia

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Odysseya Yachts