ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Jedyny oficjalny tribute band zespołu Metallica wystąpi na Mazurach

Jedyny oficjalny tribute band zespołu Metallica wystąpi na Mazurach
 fot. Organizator.

9 lipca w kętrzyńskim Amfiteatrze powinno być głośno za sprawą grającego utwory Metalliki ukraińskiego zespołu Scream Inc.

W 2008 roku kilku przyjaciół zaczęło grać utwory swoich idoli dla rozrywki – podobno dlatego, że nie mogli doczekać się ich koncertu na Ukrainie. Nie spodziewali się, że już niebawem wygrają festiwal w Kijowie i ruszą w trasę koncertową.

Młodzi muzycy zaczęli odnosić sukcesy najpierw na lokalnym rynku, później również w innych europejskich krajach. Ich koncerty wyprzedają się, a kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie, głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Scream Inc. są też pierwszym i jedynym tribute-bandem, który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M.

Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki.

Scream Inc. to jedyny obecnie oficjalnie zaakceptowany przez Metallicę cover band, w Polsce występował wielokrotnie, ale głównie z orkiestrą symfoniczną. 9 lipca pojawi się w tradycyjnym rockowym zestawie, ale... będą ballady!

Jako support wystąpi grupa Tyta.

Tyta i jej wydany tego roku album "Pacjent Zero" to bezpretensjonalna i ofensywna opowieść o podróży pokolenia pozbawionego wymówek, a obarczonego oczekiwaniami. O łyżkach radości w beczkach beznadziei, o miłości i gniewie, o rozczarowaniu autorytetami i zachwycie chwilami. O łapczywym poszukiwaniu szczęścia, wyzwolenia i światła na autostradach rock n rolla, w zaułkach koszmarów i okopach tytoniowego odpału.

Muzyczna pasja przerodziła się w obsesję i projekt pod kryptonimem Tyta w 2015 r. w Warszawie. Pierwszy koncert i narodziny społeczności zespołu TYTA datuje się na wrzesień 2019 r. – klub 2 Koła w Warszawie.

Skład zespołu tworzy trzech kętrzyniaków:

Hebe Thijs – gitara i wokal
Krzesimir Kwasiborski – gitara
Maciej Opala – bas
Maciej Sarwa – perkusja

Największym osiągnięciem zespołu są jego muzyka i teksty w ciałach i ustach jego oddanych fanów i przyjaciół podczas niezliczonych już koncertów, na których wylewane krew, pot i łzy przekazują każdemu całą naszą obsesję, miłość i wyzwalający gniew.

Koncert SCREAM INC OFFICIAL TRIBUTE TO METALLICA support TYTA już 9 lipca o 19:00 w kętrzyńskim amfiteatrze.

Wstęp wolny.

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Boyen Water Park

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Tło Dla Mew - domki
ReklamaA2 - Stranda Wiosna Lato