ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Kabaret Chyba w Mrągowie - wstęp bezpłatny

Kabaret Chyba w Mrągowie - wstęp bezpłatny

Lato w Mrągowie bez kabaretów to lato stracone, a tak być nie może! Dlatego serdecznie zapraszamy Państwa na występ Kabaret Chyba, który odbędzie się 11 lipca 2020 o godz. 20:00 na Małym Amfiteatrze przy Placu Unii Europejskiej. Wstęp bezpłatny!

Pochodzący z Wrocławia Kabaret Chyba to bez wątpienia najlepszy i najzdolniejszy kabaret młodego pokolenia. Na ogólnopolskiej scenie zabłysnął w 2010 roku, kiedy to zgarnął nagrody na wszystkich najważniejszych festiwalach w Polsce: wygrał słynny krakowski festiwal PAKA, zdobył Grand Prix na festiwalu Przewałka w Wałbrzychu, był laureatem na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i satyry.

Od tamtej pory jest znany i ceniony zarówno przez publiczność jak i kabaretowe środowisko. Dowodem na to jest stała współpraca z Kabaretem Moralnego Niepokoju, która owocuje wspólnymi występami i trasami koncertowymi, a także zaproszeniami do różnego rodzaju produkcji „Moralnych” (realizacje dla TVP czy DVD).

Tylko w ostatnich miesiącach na szklanym ekranie Kabaret Chyba można było zobaczyć przy okazji takich realizacji telewizyjnych jak:
- Latający Klub Dwójki na Wakacjach w Lublinie (TVP2)
- Kabaretowa Noc Listopadowa (TVP2)
- Latający Klub Dwójki (TVP2)
- Wczasy z Kabaretem w Szczecinie (TVP2)
- Dzięki Bogu już weekend (TVP2)
- Sopocka Noc Kabaretowa - Festiwal TOPTRENDY (Telewizja Polsat)

W 2014 roku wzięli udział w wielkiej trasie koncertowej pt. „Polska Noc Kabaretowa”! Wraz z największymi gwiazdami polskiej sceny, czyli Kabaretem Moralnego Niepokoju, Paranienormalnymi, Kabaretem Skeczów Męczących i Nowakami odwiedzili kilkanaście największych miast w całej Polsce m.in. : Sala Kongresowa, Amfiteatr w Opolu, Opera Leśna w Sopocie, Atlas Arena w Łodzi, Hala Stulecia we Wrocławiu, Ergo Arena w Gdańsku i wiele innych.
Od stycznia 2016 kabaret tworzy trzech utalentowanych artystów: Piotr Gumulec, Jakuba Krzak i Krzysiek Wilkosz.

Ale Kabaret Chyba to nie tylko świetni aktorzy, a także błyskotliwe teksty, niebanalne pomysły, niezwykła energia i mnóstwo improwizacji (czyli to, co publiczność lubi najbardziej). To także mimo młodego stażu olbrzymie doświadczenie nabyte dzięki licznym występom z gwiazdami polskiej sceny kabaretowej. Występowali wspólnie z m.in. Piotrem Bałtroczykiem, Jerzym Kryszakiem, Cezarym Pazurą, KMN, Neonówką, kabaretem Hrabi, Limo w największych salach i amfiteatrach w Polsce.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Sailing Machine