ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Kąpiel dla odważnych na Mazurach. Można się jeszcze zapisać

Kąpiel dla odważnych na Mazurach. Można się jeszcze zapisać
Zdjęcie poglądowe fot. mazury24.eu

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku zaprasza na „Kąpiel dla odważnych”. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 18 lutego na plaży przy ul. Parkowej. Ruszyły już zapisy, więc jeśli będziecie w lutym na Mazurach możecie wykazać się swoją odwagą.

Od kilku lat „Kąpiel dla odważnych” w Ełku na Mazurach cieszy się zainteresowaniem morsów. W tym roku MOSiR Ełk również zaprasza wszystkich chętnych na to wydarzenie. Kąpiel rozpocznie się 18 lutego br. o godz. 12:00.

Zapisy trwają na: https://mosir.elk.pl/imprezy/kapiel-dla-odwaznych-4/

Limit uczestników to 250 osób. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc.

Rejestracja uczestników odbędzie w dniu imprezy w godzinach od 10:00 do 11:40, w sekretariacie Kąpieli w budynku recepcji na Campingu MOSiR oraz przez internet. Każdy uczestnik, otrzyma pamiątkową wpinkę i ciepłą zupę.

Tuż po ,,Kąpieli dla odważnych” rozegrane zostaną III Mazurskie Zawody w Zimowym Przeciąganiu Liny ,,Winter Rope Ełk”. Zgłoszenia tylko przez e-mail mosir@mosir.elk.pl, w tytule należy wpisać: ,,Zawody w przeciąganiu liny’’. W treści: nazwę drużyny, osobę do kontaktu i telefon kontaktowy.

Uczestnictwo: drużyna 6 osobowa, w tym przynajmniej 1 kobieta, stroje kąpielowe u kobiet i kąpielówki u mężczyzn, dopuszczalne nakrycia głowy, rękawiczki.

Kąpiel dla odważnych na Mazurach. Można się jeszcze zapisać

Zgłoszenia przyjmowane są do piątku 16 lutego, do godziny 12.00. O 13.00 rozlosowane będą pary. Zawody będą rozgrywane w systemie pucharowym. Limit zawodów: 8 drużyn, kto pierwszy – ten lepszy. Udział bezpłatny.

Przeciąganie liny to dyscyplina sprawdzającą siłę. Polega na starciu dwóch  drużyn. Drużyny przeciągają linę, która na środku oznaczona jest tasiemką. Podczas rozpoczęcia przeciągania środek liny musi znajdować się nad środkową linią podłoża. Przeciąganie liny kończy się, gdy znacznik na linie najbliżej zawodnika drużyny przeciwnej przekroczy środkową linię podłoża.

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew