ReklamaA1 - Stranda Zima

Kolacja, koncert, sauna, joga. Ciepłe dywany nadal grzeją w Tle dla Mew

Kolacja, koncert, sauna, joga. Ciepłe dywany nadal grzeją w Tle dla Mew

Dla spragnionych pobytu na Mazurach nawet w początkach chłodnego, pochmurnego grudnia mamy dobrą wiadomość. Ciepło, dobre jedzenie, radość i świetna muzyka – to wszystko czeka na Was już w pierwszy, grudniowy weekend w Tle dla Mew w Rydzewie.

Tło dla Mew nie zamknęło się w okresie zimowym. Nadal można tu w weekendy dobrze zjeść, pobawić się przy świetnej muzyce oraz znaleźć coś idealnego dla ciała i ducha.


02.12. Piątek.

Od 18:00 – Kolacja i Szafa Gra.

W piątki wieczorową porą ulice Giżycka zamieniają się w te brukowane. Latarnie rozpalają latarnicy. Bryczki zaprzęgają się w kare, zdrowe konie. Panie i Panowie ubrani w stroje jakby nie z tej, a z zeszłej epoki, mkną poza miasto po oddech na łonie. Na spacer po kładce i wzdłuż romantycznego brzegu. Na kolację w tle z dala od miejskiego zgiełku. Przy melodiach stokrotnie dobranych, snujących się… z grającej w rogu sali koncertowej- szafy. We wnętrzu swobodnym i bezpretensjonalnym, troszkę jakby swojskim, nieco dekadenckim, Panie i Panowie roztaczają godzinami wizje rodem z kart wielkich powieści i dzielą się anegdotami z codziennego dnia, przy kieliszku dobrego wina - wznosząc toasty za życie!

Zapraszamy do Tła dla Mew na wyborną kolację za miastem. Tu otwierają się umysły. Łagodzą obyczaje. Zegary powstrzymują się od pracy. Czasem wstecz biegną nonszalanckie wskazówki. A gotuje pani Ella, mistrzyni salonowej kuchni.


03.12. Sobota.

19:00 - Koncert Grzegorz Polakowski.

Ręka do góry, kto nie słyszał o Grzesiu Polakowskim! Najbardziej rozchwytywany, najbardziej pożądany, najbardziej rozpoznawany, najczęściej zapraszany i goszczący na portowych scenach regionu, artysta! Tym razem wystąpi brawurowo i nie weźmie żadnych jeńców- na scenie Tła dla Mew! Zanurzymy się w repertuarze zarówno iście szantowym, jak i w ponadczasowych kawałkach polskich standardów rockowych! Przebojowy Grzegorz Polakowski, czyli nie może Was zabraknąć

Biletowanie- w formie wrzuty do kapelusza dla artysty.


04.12. Niedziela.

Od 10:00- Sauna open - Więcej informacji i zapisy: 721 695 877, wrzuta do kapelusza co łaska!

13:00 - Joga.

Spotkanie z Izabelą Klempert, która na co dzień zajmuje się pracą z ciałem, z emocjami oraz oddechem, a także prowadzi zajęcia artystyczne. A wszystko to w znanym Studio Joga Life Giżycko. Tym razem możemy się spotkać z Izą w Tle dla Mew, gdzie poprowadzi dla nas zajęcia z Jogi, z medytacji oraz z tworzenia Mandali. Wstęp jest wolny. Poprosimy o wrzutę do kapelusza dla prowadzącej.

13:00 - Warsztaty dla Dzieci - Pierniczki Bożonarodzeniowe.

Wałkujemy jajka z korzennymi aromatami, wykrajamy kształty reniferów, wypiekamy, lukrujemy, ozdabiamy pisakami i kolorowymi posypkami zdobimy. Boże Narodzenie najlepiej smakuje w dzieciństwie!

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe