ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Koncert Szymona Nehringa w Giżycku  

Wydarzenia i imprezykultura i sztuka28 września 2019, 15:32
Na koncert nadzwyczajny Szymona Nehringa zapraszają: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Giżycku oraz burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz
Na koncert nadzwyczajny Szymona Nehringa zapraszają: Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Giżycku oraz burmistrz Giżycka Wojciech Karol Iwaszkiewicz  fot. Materiały organizatora

4 października (piątek) o godz. 18.00 w sali koncertowej Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Giżycku odbędzie się wyjątkowe muzyczne wydarzenie - w repertuarze Fryderyka Chopina będzie można podziwiać młodego artystę Szymona Nehringa. 

Szymon Nehring to jeden z najbardziej utalentowanych i obiecujących pianistów młodego pokolenia w Polsce. Jest jedynym Polakiem, który otrzymał pierwszą nagrodę w Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym Artura Rubinstein w Tel Awiwie - jednym z najważniejszych konkursów pianistycznych na świecie.

W latach 2017-19 r. był studentem prof. Borisa Bermana w Yale School of Music. Ukończył Akademię Muzyczną w Bydgoszczy w klasie prof. Stefana Wojtasa, z którym współpracował od 2013 r. Wcześniej przez 11 lat był uczniem w klasie fortepianu prof. Olgi Łazarskiej w Państwowej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia im. M. Karłowicza w Krakowie i Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II stopnia im. F. Chopina w Krakowie.

Bezpłatne wejściówki na wydarzenie będzie można odbierać od 30 września (poniedziałek) w sekretariacie Giżyckiego Centrum Kultury oraz w sekretariacie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Giżycku.

Źródło: http://mojegizycko.pl/koncert-szymona-nehringa-sala-koncertowa-psm-i-st-w-gizycku/

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Rumszewicz
ReklamaA2 - Odysseya Yachts