ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Mikołajki w Mikołajkach. Co będzie się działo?

Mikołajki w Mikołajkach. Co będzie się działo?
 fot. mazury24.eu

Samorząd miasta Mikołajki zaprasza na imprezę "Mikołajki w Mikołajkach", która odbędzie się 3 grudnia 2023 r. w Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach. To będzie wyjątkowa okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi w atmosferze świątecznej radości i zabawy.

Jak zapewniają organizatorzy na naszych gości czeka wiele atrakcji.

Animacje rodzinne - dzieci i dorośli będą mogli wziąć udział w różnych aktywnościach, takich jak świąteczne tatuaże wodne, pisanie listów do Św. Mikołaja, warsztaty tworzenia ozdób świątecznych, drużynowe zabawy, animacje taneczne, papierowe show, wystrzały kolorowego dymu i wiele innych.

Słodki i ciepły poczęstunek - nie zabraknie smakołyków, takich jak ciasta od mieszkańców, słynny bigos Radnych Klubu Mikołajki, słodycze ufundowane przez przyjaciół Kłobuka i wiele innych.

Jarmark świąteczny z rękodziełem - będzie można podziwiać i kupić piękne i oryginalne przedmioty wykonane przez lokalnych twórców, takie jak biżuteria, ceramika, drewniane zabawki, ozdoby choinkowe i wiele innych.

Mikołajki w Mikołajkach. Co będzie się działo?

Występy artystyczne dzieci i młodzieży - podziwiajmy talenty naszych najmłodszych, którzy zaprezentują nam swoje umiejętności wokalne, taneczne, teatralne i muzyczne.

Wizyta Świętego Mikołaja - na koniec imprezy pojawi się niespodzianka dla wszystkich dzieci - Święty Mikołaj, który rozda prezenty i zrobi sobie zdjęcia z małymi gośćmi.

- Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby spędzić miło czas w gronie najbliższych i poczuć magię świąt. Zapraszamy do Centrum Kultury "Kłobuk" w Mikołajkach 3 grudnia 2023 o godzinie 11:30. Wstęp wolny – zapraszają organizatorzy.  


Przeczytaj również - podwodne sprzątanie w Mikołajkach.

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew