ReklamaA1 - Osada Tyrkło

"Nóż w wodzie". Wieczór z muzyką jazzową

"Nóż w wodzie". Wieczór z muzyką jazzową

Niezwykły wieczór wypełniony jazzową muzyką, graną na żywo w restauracji Nóż w Wodzie w Mikołajkach. Z pewnością tak spędzony czas, w towarzystwie jazzowych standardów i smacznych dań będzie niezapomnianym przeżyciem.

Restauracja "Nóż w wodzie" serwuje dania przygotowane w duchu Slow Food – wyłącznie z naturalnych składników, z produktów pozbawionych sztucznych dodatków. Dania przygotowywane są powoli, niemalże z namaszczeniem, z uwzględnieniem tradycyjnych przepisów.

W karcie menu restauracji „Nóż w wodzie” możemy znaleźć wiele różnorodnych dań: klasyczne żeberka, dziczyznę czy stek wołowy z regionalnie hodowanej jałówki.

Smakosze ryb na pewno skuszą się na filet sandacza prosto z mazurskiego jeziora.

Do tych pysznych dań i trunków serwowana będzie jazzowa muzyka na żywo!

Uwaga: 22,23,24.07.2022 oraz 4,5,6,12,13,14.08.2022 wystąpi grupa Jazz Brothers.

Jazz Brothers to zespół jazzowy z Wrocławia, założony przez 4 braci: Marcina, Jakuba, Krzysztofa i Pawła Karpeta. Grają razem od najmłodszych lat, stąd trudno wskazać konkretną datę jego założenia. Rozwijając się przez lata, wykreowali wspólny, jazzowy wizerunek formacji. Miłość do jazzu i wspólnych występów bracia od kilku lat dzielą wraz ze znakomitymi muzykami: Zuzanną Rzeczkowską, Olkiem Miśkiewiczem, Przemkiem Michalakiem i Andrzejem Michalakiem.

Bogate instrumentarium daje duże pole manewru w zakresie brzmienia, co z czasem stało się znakiem rozpoznawczym Karpeta Jazz Brothers.

Zespół współpracuje z artystami wrocławskiej sceny jazzowej zapraszając ich do swoich projektów. The Karpeta Jazz Brothers mają za sobą wiele koncertów w kraju i za granicą. Uczestniczyli również w festiwalach jazzowych: m.in. w Rudnikach (pierwsza nagroda, dwa wyróżnienia), Jazz-Rock Meeting w Opolu czy Old Jazz Meeting w Iławie. Miłość do jazzu oraz rodzinna atmosfera sprawia, że muzycy tworzą niepowtarzalny zespół pod każdym względem.

ReklamaC1 - Ognisty Ptak - wiosna lato 2022

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - DreamBoat

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Stranda Wiosna Lato