ReklamaA1 - Ognisty Ptak Dzień Kobiet

Orkiestrowy stand-up w Ceglanej

Wydarzenia i imprezykoncerty7 stycznia 2020, 11:59
Orkiestrowy stand-up w Ceglanej
 fot. mazury24.eu

Pierwszy w tym roku stand-up w Mrągowie odbędzie się w niedzielę, 12 stycznia 2020 roku w ramach 28. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na scenie Restauracji & Klubu Ceglana wystąpi 9 świetnych komików z całej Polski. Wejście: cegiełka 20 zł lub więcej. Impreza przeznaczona dla osób pełnoletnich. Początek wydarzenia o godz. 19.00.

KUBA DĄBROWSKI
Obserwuje wszystko i wszystkich. Potem to zapomina i na podstawie tego tworzy materiał. Lubi rzucić czasem coś bardzo obrzydliwego, robaczywego, chociaż preferuje grzeczniejszą formę komedii. Miłośnik wideł.

KAMIL OZIMIŃSKI
Związany z grupą Stand-up Łódź, choć ostatnio coraz częściej i odważniej pojawia się na scenach innych miast Polski. Jeśli istnieje temat, z którego każdy chciałby się pośmiać, ale nie wypada, to możecie być pewni, że Kamil podchwyci ten motyw i zrobi z niego żart. Skutecznie drwi z tabu: kulturowego, społecznego, historycznego i innych, jakie napotyka na swojej drodze. Jego żarty potrafią wprawić w zakłopotanie, by chwilę później, ze zdwojoną siłą, rozbawić do łez. Przygotujcie się więc na sporą dawkę niepoprawnego humoru.

MICHAŁ "SMENT" SKWAREK
Na scenie od 3 lat, od 28 lat prelegent roastu Świata. Ex rockman, bokser i chudy gość, teraz ponad sto kilo brodatej nienawiści z mikrofonem. Współprowadzący Poznańskiej Sceny Komediowej, uczestnik m. In. Roastu Adbustera. Przywędrował do nas ze Sztumu, osiadły w stolicy Wielkopolski. Wielbiciel alkoholu, tytoniu, jedzenia, ciężkiego brzmienia i jeszcze cięższych żartów. Hejter całej reszty społeczeństwa, wąskich spodni i pomidorów w jajecznicy.

NATAN MACIEJ MILASZEWSKI
Miłośnik survivalu, co przekłada na swoją twórczość - Umysł ścisły, informatyk, ale w swoich żartach dotyka najczęściej tematów obyczajowych. Lubi rzucić hardkorem tak samo jak opowiadać o prawdziwych historiach ze swojego życia. Na scenie - agresywny. W życiu - agresywny. Po godzinach aktor teatralny. Fascynat Vikingów. Sam o sobie mówi "Gdybym był Vikingiem, to bym był Vikingiem"

TOMASZ WABERSKI
Człowiek jeden na milion - jednocześnie rudy i łysy. Gdy wychodzi na scenę od początku wywołuje konkretną reakcję bez względu na to gdzie występuje. Z zamiłowania aktor, udzielał się w różnorakich produkcjach niezależnych i komercyjnych. Preferuje ostry humor bez tabu, a po godzinach tworzy coś zupełnie innego dla dzieciaków (Wierszyki, Bajeczki i Zagadeczki - Tomasz Waberski). Razem z Natanem prowadzi sceny komediowe w Gdańsku i Gdyni, samemu zaś prowadzi hulaszczy tryb życia i czasami samochód.

ARKADIUSZ PAN PAWŁOWSKI
Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, ring announcer FAME MMA, lider wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat tegorocznej PAKI i Mulatki, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP 2, Comedy Central.

MATEUSZ MATEŁKO MAREK
Komik z krakowskiego Comedy Lab. Od 2012 autor tekstów i wykonawca w SMKKPM - Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn. Pisze reklamy do radia. Klown w fundacji Czerwone Noski - Klown w Szpitalu. Maruda, pesymista, autor tryptyku poezji o tytule "Grubi, smutni i samotni".

RAFAŁ SUMOWSKI
Ciągle i niestrudzenie poszukuje świętego spokoju. Występami próbuję chociaż odrobinę ulżyć swoim frustracjom. Nieskutecznie. Prowadzi sceny stand-upowe w Radomiu i na warszawskim Żoliborzu. Ogromnym szacunkiem darzy tych nielicznych i wnikliwych, a zarazem wytrwałych, którzy czytają opisy komików, odwdzięczając się im za to, tak długimi zdaniami złożonymi, jakie akurat w danym momencie przychodzą mi do głowy.

ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew