ReklamaA1 - Ognisty Ptak Boże Narodzenie

Rodzinny piknik na zakończenie konsultacji społecznych w Mrągowie

Rodzinny piknik na zakończenie konsultacji społecznych w Mrągowie
 fot. mazury24.eu

Gry i animacje, piknikowa przestrzeń kulinarna, strefa profilaktyczna z prezentacją służb mundurowych, a także oferta kulturalna w Mrągowie - na takie atrakcje już w sobotę, 30 września 2023 r. w godz. 11.00-13.00 do Miasteczka Westernowego Mrongoville zaprasza Stanisław Bułajewski - Burmistrz Miasta Mrągowo.

Impreza odbędzie się w ramach rodzinnego pikniku na zakończenie konsultacji społecznych projektu „Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego Mrągowa do roku 2030”.

Zabawy leśne oraz gry związane z ptakami, w tym głównie Bocianem Białym, a także Szlak Maślanki Mrągowskiej, sportowe animacje, jesienne warsztaty artystyczne i klockologia. Dodatkowo dyskusje małe i duże o bezpieczeństwie (m.in. zasady poruszania się po drodze, wypoczynek nad wodą, pokaz RKO z użyciem AED).

Ponadto profilaktyczne rozmowy o tym, co powinno znajdować się na naszym talerzu czy o konieczności mycia rąk. Co więcej, możliwość zapoznania się z wyposażeniem policyjnego radiowozu, wozu strażackiego czy sprzętu pływającego mrągowskiego WOPR-u.

Rodzinny piknik na zakończenie konsultacji społecznych w Mrągowie

Podczas wydarzenia będzie można również zapoznać się z ofertą Mrągowskiego Centrum Kultury oraz Młodzieżowego Domu Kultury, w tym bezpłatnie otrzymać kwartalnik „Nasz Dom – z życia MDK”. W programie plenerowej imprezy zaplanowano także Mrągowski Baazar Country – przestrzeń dla sprzedających i kupujących, gdzie stare rzeczy otrzymają nowe życie.

Oprócz tego uczestnicy pikniku będą mogli oddać głos na jedno z pięciu zadań zgłoszonych w ramach Mrągowskiego Budżetu Obywatelskiego i zdecydować, na co przeznaczyć część budżetu miasta.

Całość organizowana jest przez Urząd Miejski w Mrągowie przy aktywnym udziale licznych partnerów na zakończenie konsultacji społecznych projektu „Strategii rozwoju społeczno-gospodarczego Mrągowa do roku 2030” - dokumentu określającego ramy lokalnego rozwoju Miasta przez najbliższe lata.

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - system czarterów