ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Spędźcie Dzień Kobiet romantycznie na Mazurach

Spędźcie Dzień Kobiet romantycznie na Mazurach
 fot. mazury24.eu

Muzeum Ziemi Piskiej zaprasza na wieczór poświęcony kobietom. 8 marca zaplanowano spotkanie z Ewą Bakotą oraz koncert polskich piosenek - zaśpiewa Natalia „Naya” Kaczorowska.

Tegoroczne spotkanie w Muzeum Ziemi Piskiej z okazji Dnia Kobiet przyjmie formę warsztatów dyskusyjnych. Nie zabraknie nawiązania do historii, tradycji, ale także współczesności, którą kreujemy każdego dnia.

Animatorką dyskusji będzie dziennikarka Ewa Bakota, która zachęci panie do podzielenia się swoimi doświadczeniami, mądrością osobistą czy historiami własnych rodzin, bo kto inny zrozumie lepiej kobietę niż druga kobieta. Spotkanie odbędzie się pod hasłem „Dziewczyny, razem! Moc kobiecych opowieści, czyli o tym, jak budować wspólnotę siłą słowa”.

Spędźcie Dzień Kobiet romantycznie na Mazurach

Kobieta na scenie i kobiecy repertuar – to w największym skrócie opis muzycznego akcentu wieczoru. Wystąpi Natalia Kaczorowska, tworząca pod pseudonimem NAYA, która w scenicznym dorobku ma zwycięstwo w „Szansie na Sukces” czy współpracę z czołowymi wokalistkami polskiej sceny – od Maryli Rodowicz, przez Kayah, po Katarzynę Cerekwicką. W programie muzealnego koncertu znajdą się najbardziej znane utwory Kory czy Kayah, a także autorskie utwory z nadchodzącej pierwszej płyty Natalii Kaczorowskiej.

Spotkanie zaplanowane 8 marca odbędzie się w Auli Jerzego Tadeusza Krzywoszewskiego. Początek o godz. 18. Wstęp na wszystkie muzealne wydarzenia jest wolny, ale należy liczyć się z ograniczoną liczbą miejsc.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 1

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Tło Dla Mew