ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Teatralny Recital Polskich Piosenek

Teatralny Recital Polskich Piosenek
 fot. mazury24.eu

Teatralny Recital Polskich Piosenek w wykonaniu Aktorek Krakowskiego Teatru Komedia w Giżycku. Miejsce: Oranżeria Portowa Hotelu St. Bruno. Wstęp wolny.

Krakowski Teatr Komedia zaczynał działalność jako teatr na walizkach, co nie znaczy – „walizkowy”. Przyjeżdżali do widzów całej Polski, żeby puste jeszcze sale zamienić w teatr, by po trzech godzinach montowania dekoracji i prób technicznych, kiedy kurtyna się podnosiła, widzowie w zapełnionych już salach byli świadkami teatralnej rzeczywistości.

Po kilku latach artystycznej tułaczki postanowili osiąść w gościnnych Niepołomicach, w Małopolskim Centrum Dźwięku i Słowa, a rok później grać komedie w Krakowie, w Domu Kultury Kolejarza i w Hotelu Holiday Inn City Center.

Po „kultowej” już komedii „Trzy razy łóżko” przyszedł czas na „Baby blues”, „Viagrę i chryzantemy” oraz fredrowską, nieśmiertelną komedię „Mąż i Żona”.

W Krakowskim Teatrze Komedia grali tacy artyści jak: Adrianna Biedrzyńska, Marta Bizoń, Anna Cieślak, Ewa Dałkowska, Matylda Damięcka, Emilia Komarnicka, Lucyna Malec, Mateusz Damięcki, Dariusz Gnatowski, Marek Siudym, Piotr Skarga i Jan Jakub Należyty.

Dziś Krakowski Teatr Komedia opiera swoje działania na aktorach krakowskich oraz warszawskich, co dowodzi faktu, iż animozje między Krakowem a Warszawą już dawno stały się przeszłością. 

Teatralny Recital Polskich Piosenek

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - system czarterów