Reklama

To już 40. edycja Pikniku Country w Mrągowie

Bieżące16 lipca 2021, 14:27
To już 40. edycja Pikniku Country w Mrągowie

Trzy sceny, cztery dni zabawy, koncerty, konkursy i liczne wydarzenia towarzyszące – przed nami 40. Piknik Country w Mrągowie. Program jubileuszowej edycji legendarnego festiwalu, który odbędzie się w dniach 22-25 lipca br. jest pełen atrakcji. 

Piknik Country obchodzi w tym roku jubileuszową, czterdziestą edycję, stając się jednym z najważniejszych wydarzeń kulturalnych nie tylko w Mrągowie, ale w regionie.

Chociaż impreza od zawsze kojarzona jest z Mrągowem, to nie gości w mieście nad jeziorem Czos od początku istnienia festiwalu. Dwie pierwsze edycje odbyły się w Jeleniej Górze i Karpaczu, a od 1983 roku piknik na stałe zagościł na Mazurach. 

Jubileuszowa edycja to idealna okazja na powrót do historii, wspomnień i sentymentalnej podróży nie tylko dla stałej publiczności, ale także dla artystów, którzy przyjeżdżają na Piknik Country od wielu lat.

Każdego roku do Festiwalowego Mrągowa przyjeżdża kilkadziesiąt tysięcy miłośników muzyki country, którzy spragnieni dobrej zabawy opanowują całe miasto. Wszyscy zgodnie twierdzą, że rozbrzmiewająca muzyka, kowboje i mnóstwo motocykli na ulicach tworzą atmosferę, której nie znajdzie się nigdzie indziej. 

Wydarzenia muzyczne podczas tegorocznej edycji zostały podzielone między Amfiteatr nad jeziorem Czos oraz centrum Mrągowa.

Imprezy w Amfiteatrze są biletowane, natomiast we wszystkich wydarzeniach w ramach „Pikniku w Mieście” udział jest bezpłatny. Dodatkowe atrakcje zaplanowane są w Miasteczku Westernowym Mrongoville oraz w Muzeum Sprzętu Wojskowego.
 

Program jubileuszowej edycji legendarnego festiwalu, który odbędzie się w dniach 22-25 lipca br.
 To już 40. edycja Pikniku Country w Mrągowie

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 4

 • 3
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 1
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Amax

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
Reklama
ReklamaA2 - Tło Dla Mew