ReklamaA1 - Piękny Brzeg

Uczta dla duszy i dla ciała w stodole u Melnika

Wydarzenia i imprezykoncertykultura i sztuka24 lipca 2019, 11:31Komentarzy: 1
"W stodole u Melnika ukraińska gra muzyka" vol. 4 odbędzie się 27 lipca (sobota)
"W stodole u Melnika ukraińska gra muzyka" vol. 4 odbędzie się 27 lipca (sobota) fot. www.facebook.com/MELNIK.AGROTURYSTYKA

Tańce, artystyczne wygibańce, trochę kultury, szczypta humoru, swojskie jadło… Wszystko to okraszone skoczną (nie tylko) ukraińską muzyką. Przed nami kolejna odsłona wydarzenia "W stodole u Melnika ukraińska gra muzyka". Już w najbliższą sobotę (27 lipca).

To będzie już czwarta edycja wydarzenia "W stodole u Melnika ukraińska gra muzyka", co świadczy o tym, że impreza zyskała szerokie i wierne grono wielbicieli. Nic w tym dziwnego, bo w klimacie, który panuje w Agroturystyce Melnik, nietrudno się zakochać. W gościnnych progach starego pruskiego gospodarstwa położonego na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad brzegiem jeziora Dargin, w niewielkiej i spokojnej osadzie Nowy Harsz (niedaleko Giżycka) można w spokoju oddychać pełną piersią i chłonąć otaczające piękno.

A że gospodarze dbają o różnorodność oferowanych atrakcji, w agroturystyce nie mogło zabraknąć wydarzenia pt. "W stodole u Melnika ukraińska gra muzyka". Będą tańce, hulańce i inne artystyczne wygibańce. Zagra zespół Kormoran - muzycy z ukraińską duszą i kozacką fantazją. Wystąpią Dziewczyny znad Sapiny i Teatr w Drodze Agrada w spektaklu "Randka w ciemno" oraz Kabaret Pogodny Senior w osobie Zbigniewa Strzałkowskiego.

Będzie coś dla duszy i coś dla ciała. Wśród międzynarodowej muzyki. Będzie pachniało swojskim jadłem i szlachetnymi napitkami. Przy stole i na parkiecie spotkamy doborowe towarzystwo. Do tego odrobina rękodzieła i konkursy z… jajem.

Sobota, 27 lipca. Start - godz. 16.00. Wstęp 8 zł (w cenie biletu część dla duszy i dobre samopoczucie dnia następnego). Nowy Harsz 49. Agroturystyka Melnik.

ReklamaC1 - Mugga

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Wilcze Lotnisko

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Odysseya Yachts