ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Viola Brzezińska dla Michasi - koncert charytatywny

Wydarzenia i imprezykoncerty29 października 2019, 17:01
Viola Brzezińska dla Michasi - koncert charytatywny
Viola Brzezińska zagra charytatywny koncert dla dziesięcioletniej Michasi z Giżycka  fot. www.facebook.com/viola.brzezinska/Mariusz Kucharski

2 listopada (sobota) o godz. 11.00 w sali widowiskowej Giżyckiego Centrum Kultury odbędzie się charytatywny koncert – Viola Brzezińska dla Michasi.

Dziesięcioletnia giżycczanka Michalina Kozłowska dzielnie walczy z nowotworem – glejakiem pnia mózgu IV stopnia. Pilnie potrzebne są środki na leczenie w zagranicznej klinice. Mieszkańcy Giżycka i okolic organizują różnego rodzaju wydarzenia, by pomóc Michasi.

2 listopada w Giżyckim Centrum Kultury odbędzie koncert znakomitej wokalistki, giżycczanki Violi Brzezińskiej, która ma na swoim koncie wiele sukcesów.

Wśród nich warto wymienić wygraną programu Szansa na Sukces, jedną z głównych ról w musicalu “Metro” oraz współpracę z teatrem Buffo, reklamę Coca-Coli, jingle i spoty dla rozgłośni radiowych, bajki dla dzieci, występy z Dyskoteką Pana Jacka w Polsce i na Węgrzech.

Wstęp na koncert w GCK - za okazaniem wejściówki, którą będzie można nabyć przed koncertem, wrzucając datek do puszki na leczenie Michasi.

Jak jeszcze można pomóc Michalinie? Aktualizowane informacje znajdziecie na stronie: http://mojegizycko.pl/pomozmy-michalinie-w-walce-z-glejakiem-licytacja/.

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Tło Dla Mew