ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Wakacyjna Trasa Dwójki w Mrągowie

Wydarzenia i imprezykoncerty24 lipca 2020, 6:11
Wakacyjna Trasa Dwójki w Mrągowie
 fot. mazury24.eu

Wakacyjna Trasa Dwójki w 2020 roku to koncerty w kilku miastach zlokalizowanych w całej Polsce, a na scenie pojawią się m.in. takie gwiazdy jak Sylwia Grzeszczak, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Jacek Stachursky czy Piękni i Młodzi. 23 sierpnia "Dwójka" zawita też do Mrągowa.
 

Na razie nie wiadomo jeszcze jakie gwiazdy muzyczne wystąpią na mrągowskiej scenie. Szczegóły wkrótce.

W 2020 Wakacyjna Trasa Dwójki będzie wyglądać nieco inaczej, niż jak to było przy poprzednich edycjach muzycznego wydarzenia. Z powodu pandemii koronawirusa niektóre koncerty odbędą się dla widzów, którzy będą siedzieć w swoich samochodach zaparkowanych pod sceną.

Widzowie w samochodach pod sceną wezmą udział w koncercie, dostrajając odbiorniki radiowe do koncertowej częstotliwości, a aplauz dla artystów będą wyrażać nie tylko oklaskami, ale też migając światłami i trąbiąc ze swoich aut - czytamy na portalu Wirtualne Media.

Inne koncerty natomiast odbędą się bez udziału publiczności, a relację z wydarzenia będzie można obejrzeć jedynie w telewizji.

Podczas Wakacyjnej Trasy Dwójki 2020 wystąpią gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Pojawią się m.in. Sylwia Grzeszczak, Weekend, Anna Wyszkoni, Bayer Full, Milano, Piękni i Młodzi, Cleo, Classic, DajToGłośniej, Ronnie Ferrari, Thomas Anders & Thomas Anders & Modern Talking Band, Zenek Martyniuk, Maryla Rodowicz, Zespół Muzyczny Defis, Łzy, Blue Café, After Party, Roksana Węgiel, Jorrgus, Aleksiej Jarowienko i Jacek Stachursky.

Wejściówki na muzyczne wydarzenie nie obowiązują. Oznacza to, że wystarczy jedynie przyjechać na koncerty (jeśli będą się odbywały z udziałem publiczności) i dobrze się bawić. 

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 8

 • 5
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 1
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 1
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Rumszewicz

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Sailing Machine