ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Weekend sushi na Mazurach. Zajrzyjcie do Tła dla Mew

Wydarzenia i imprezyBieżące8 grudnia 2022, 18:57
Weekend sushi na Mazurach. Zajrzyjcie do Tła dla Mew
 fot. mazury24.eu

Już w najbliższy weekend świetna propozycja dla wszystkich miłośników sushi oraz Mazur. Możecie w Tle dla Mew połączyć teraz przyjemne z pożytecznym. Ciepłe Dywany nadal grzeją na Mazurach, a teraz możecie jeszcze rozkoszować się smakiem sushi. Dla spragnionych doznań duchowych i rozrywkowych zagra Paweł Szymiczek.

09.12. Piątek.

Od 18:00 – Serwujemy sushi. . .

Okazuje się, że nasza znakomita Master Chef Ella, uczyła się niełatwej sztuki rolowania sushi od samego mistrza w tym fachu, niepowtarzalnego, słynnego, niejakiego…. I tu nazwiska nie podamy, aby nie zdradzić wszystkich naszych sekretów. W każdym razie „Weekend Sushi… HosomakiI, Futomaki, Uramaki, Nigiri” oznacza ni mniej ni więcej lecz aż tyle, że oto na stoły wyjedzie i stoły ugnie, swojska sushi strawa! Tego w Tle jeszcze nie było! Kto ciekaw?

10.12. Sobota.

Od 13:00 – Serwujemy sushi . . .

„Weekend Sushi… HosomakiI, Futomaki, Uramaki, Nigiri” oznacza ni mniej ni więcej lecz aż tyle, że oto na stoły wyjedzie i stoły ugnie, swojska sushi strawa! Tego w Tle jeszcze nie było! Kto ciekaw?

19:00 – Koncert Paweł Szymiczek.

Założyciel i wokalista wspaniałej formacji Ceili. Tym razem w Tle w repertuarze klasyki rocka, muzyki irlandzkiej i takiej swobodnej podążającej za tęsknotami Gości. Usłyszymy przeboje wszechczasów, które otwierały umysły kształtując pokolenia! Łączmy się przy wersach i melodiach zakorzenionych we współczesnym Globie. Przyfruwajcie na koncertowy wieczór pełen inspiracji. Biletowanie- w formie wrzuty do kapelusza dla artysty. Bezpłatna rezerwacja stolików - 887 626 143.

11.12. Niedziela.

Od 10:00 - sauna open- więcej informacji i zapisy: 721 695 877 i wrzuta do kapelusza co łaska.

13:00 – Serwujemy sushi. . .

„Weekend Sushi… HosomakiI, Futomaki, Uramaki, Nigiri” oznacza ni mniej ni więcej lecz aż tyle, że oto na stoły wyjedzie i stoły ugnie, swojska sushi strawa! Tego w Tle jeszcze nie było! Kto ciekaw?

13:00 Warsztaty dla Dzieci – Ozdoby Choinkowe Dobrze jest i mądrze też, wprowadzać się w nastrój świąteczny i cały ten świąteczny kram zawczasu, ponieważ same święta trwają tylko chwilkę, a mało kto potrafi świętować każdego dnia. Dlatego przy świątecznych piosenkach będziemy tworzyć ozdoby choinkowe dla Babci, dla Dziadka, a zwłaszcza dla wspomnień. Aby nasze Dzieci miały tych dobrych, konstytuujących ich jak najwięcej i oby były im drogie. Wrzuta do kapelusza dla prowadzących.

ReklamaC1 - Quicksilver 2021

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Sasanka

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Lamdo
ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe