ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Z Mazur wprost do filmu - weź udział w castingu

Wydarzenia i imprezyBieżące11 czerwca 2020, 0:14Komentarzy: 3
Z Mazur wprost do filmu - weź udział w castingu

W zależności od wieku lub doświadczenia każdy z nas marzył czasem (niektórym nie przeszło) o zagraniu w filmie. Mamy dla Was świetną wiadomość - w następny wtorek (16.06.2020) w godzinach 15:00-18:00 zostanie przeprowadzony casting do filmu/serialu "Selfie po polsku"

Zapraszamy różne osoby, najlepiej "ładne dziewczyny" w wieku 20 - 40 lat.Casting odbędzie się na terenie Marina Lester Club w Rydzewie, ul. Mazurska 84.

"Selfie po polsku" to pierwszy polski serial mockumentary w reżyserii Mariusza Pujszo autora słynnego w swoim czasie „Polisz kicz projekt”. Serial opowiada o przygodach trójki przyjaciół. Ich celem jest szybkie wzbogacenie się i odbicie z kłopotów finansowych. Mariusz, Grzegorz i Piotr postanawiają zarobić na produkcji filmu. Filmu nie chcą skończyć. Większe zyski przynosi im naciąganie na kasę osób zgłaszających się na castingi, szkolenia aktorskie, reklamowanie produktów czy różnego rodzaju inwestorzy niż sam film. Wciąż balansują na granicy prawa i dobrego smaku, nie zrażając się różnego rodzaju przeszkodami pojawiającymi się na ich drodze do celu. Przy okazji bardzo dobrze się bawią, oglądając wszystkich z „parciem na szkło”. Ale fortuna kołem się toczy i przychodzi czas, że wszystko się obraca przeciw nim.

Całość jest zrealizowana w konwencji mockumentary, czyli udającym dokument. Bohaterów więc na każdym kroku śledzi ekipa filmowa. Stąd często mamy tu do czynienia z elementami typowymi dla dokumentów - mówieniem wprost do kamery czy rzucaniem do niej jednoznacznych spojrzeń i gestów. Liczne sceny, będące atutem serialu, to nieprzewidziane, prawdziwe wpadki z planu.

Zapaszmy osoby chętne, odważne, które chcą sprawdzić się w nowej roli i być może przeżyć wspaniałą przygodę...

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 6

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 4
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA2 - Nowy Harsz