ReklamaA1- Ruciane Park

Zawody pływackie i świetna impreza w Wilkasach

Zawody pływackie i świetna impreza w Wilkasach
 fot. Mazury Travel

W Wilkasach odbędą się Ogólnopolskie Mistrzostwa Mazur w pływaniu długodystansowym. Najlepsi pływacy spróbują swoich sił w tym wyzwaniu. Oprócz tego na uczestników tego sportowego wydarzenia czeka wiele innych atrakcji.

Zawody odbędą się w Wilkasach 25 lipca 2021 (start o godz. 12.00) na dystansach 200 m, 500 m, 1.500 m oraz 2.950 m. W imprezie będą mogli wziąć udział zawodnicy pływający w piankach i reprezentanci służb mundurowych.

Zgłoszenia do zawodów przyjmowane są przez platformę internetową www.sport-timing.pl/pomiar-czasu/zapisy-online oraz w dniu imprezy 25 lipca 2021 r. do godz. 11.30 w namiocie organizacyjnym.

W części rekreacyjnej imprezy przewidziano pokaz sprzętu i uzbrojenia wojskowego 15 Giżyckiej Brygady Zmechanizowanej oraz pokaz walki wręcz w wykonaniu żołnierzy, turniej siatkówki plażowej i minitrening siatkarski dla zainteresowanych.

Zawody pływackie i świetna impreza w Wilkasach

Nie zabraknie konkursów dla publiczności z nagrodą główną w postaci lotu motolotnią nad mazurskimi jeziorami oraz jednodniową wycieczką do Wilna.

W części artystycznej jako support wystąpi zespół Kuba Kokocha Band z Węgorzewa (godz. 19.00), z kolei gwiazdą mistrzostw pływackich będzie jedna z najbardziej znanych przedstawicielek polskiej muzyki pop Gosia Andrzejewicz (godz. 20.45).

ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 2

 • 1
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 1
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - PTTK Wilkasy
ReklamaA2 - Klub Mila