ReklamaA1 - Przystań Nautica

Żeglarski Piknik Rodzinny

Gwiazdą Żeglarskiego Pikniku Rodzinnego będzie zespół The Nierobbers
Gwiazdą Żeglarskiego Pikniku Rodzinnego będzie zespół The Nierobbers fot. www.thenierobbers.pl

Żeglarski Piknik Rodzinny odbędzie się 6 lipca (sobota) na nabrzeżu Jeziora Ryńskiego. Wśród atrakcji znalazły się Mistrzostwa Polski w Pagajowaniu oraz koncert zespołu The Nierobbers. Zapowiada się niezapomniana zabawa!  

W bogatym programie Żeglarskiego Pikniku Rodzinnego każdy znajdzie coś dla siebie. O godz. 12.00 rozpoczną się Mistrzostwa Polski w Pagajowaniu. W godz. 12.00-15.00 będą odbywały się mazurskie animacje dla całych rodzin: happening malarski pod żaglami, stoiska edukacyjne ekomazury, kącik literacki i opowieści rybackie, piracka fotobudka, wspinaczka po czapkę kapitana, dmuchańce co wiatr im niestraszny. O godz. 15.00 organizatorzy ogłoszą Mistrzów Pagajowania i wręczą nagrody.

Smacznym i pożywnym punktem programu będzie poczęstunek zupą rybną "co nic nie kosztuje". Miłośnicy słodkości będą mieli okazję obejrzeć pokaz wypiekania sękacza. W godz. 15.00-18.00 będzie odbywała się mazurska uczta artystyczna i zabawy żeglarskie. Na scenie wystąpią artyści Warsztatu Terapii Zajęciowej z Rynu, Środowiskowego Domu Samopomocy z Rynu, Ryńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Miłek oraz z Ełku. Niezapomnianych wrażeń artystycznych dostarczą również najmłodsze wokalistki Regionalnego Parku Edukacji, Kultury i Turystyki  w Rynie. O godz. 18.00 zagra gwiazda wieczoru, czyli zespół The Nierobbers. Zapowiada się wspaniała zabawa! 

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

 • 0
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka