ReklamaA1 - Przystań Nautica

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Influencerów o Puchar Róży Wiatrów na Mazurach

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Influencerów o Puchar Róży Wiatrów na Mazurach
 fot. Róża Wiatrów.

Nadchodzące VIII Żeglarskie Mistrzostwa Polski Influencerów o Puchar Róży Wiatrów, które odbędą się w dniach 24 – 26 maja 2024, zostały objęte honorowym patronatem przez Burmistrza Węgorzewa.

Jak informują organizatorzy to wyróżnienie nie tylko podkreśla wyjątkowy charakter tego wydarzenia, ale również świadczy o jego znaczeniu dla promocji, rozwoju i funkcjonowania miasta i gminy.

Patronat Burmistrza jest przyznawany wydarzeniom o szczególnym znaczeniu – od lokalnych po międzynarodowe. Regaty Influencerów z pewnością wpisują się w tę kategorię, przyciągając uwagę nie tylko mieszkańców regionu, ale i gości z różnych zakątków świata. Jest to wydarzenie, które przekracza granice, łącząc pasjonatów żeglarstwa, influencerów oraz wszystkich, którzy cenią innowacyjność i kreatywność.

- Objęcie patronatem przez Burmistrza to nie tylko zaszczyt, ale również świadectwo zaufania i wiary w pozytywny wpływ Regat na wizerunek regionu Mazur i miasta Węgorzewa. To potwierdzenie, że nasze miasto jest miejscem, gdzie wartości takie jak współpraca, pasja i zaangażowanie są nie tylko doceniane, ale i celebrowane. Miasto Węgorzewo prowadzi program Fit City, w którego założenia Regaty Influencerów wpisują się doskonale stanowiąc element strategii promocji miasta wpisany w jej tradycję już od 10 lat – informują organizatorzy. - Zapraszamy wszystkich mieszkańców, turystów oraz gości do obserwowania zmagań zawodników w Regatach Influencerów, aby wspólnie spędzić ten wyjątkowy czas i być częścią czegoś, co ma realny wpływ na promocję i rozwój zarówno sportu jakim jest żeglarstwo, przepięknej przyrody mazurskich jezior jak i wspaniałych okolic Węgorzewa.

Żeglarskie Mistrzostwa Polski Influencerów o Puchar Róży Wiatrów to pierwsze w naszym kraju wydarzenie sportowe stworzone w 2015 roku z myślą o polskich YouTuberach.

W związku z rozwojem platform social media od edycji 2023 formuła została rozszerzona o twórców z innych popularnych platform. Zawody mają formę zabawy, ale organizowane są w randze Mistrzostw Polski. Zawodnikom nie brakuje więc ducha sportowej rywalizacji, przecież każdy chce sięgnąć po tytuł najlepszego żeglarza.

Ta trzydniowa impreza to jednak nie tylko regaty; to także doskonała okazja do spotkania się twórców z całej Polski w jednym miejscu.

ReklamaC1 - Patronite

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 9

 • 4
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 0
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 3
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 2
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - OW Wodnik

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka