ReklamaA1 - Piękny Brzeg

Ziołowy Ogród Smaków w Pieckach. Wyjątkowe Wydarzenie Blisko Natury

Najbliższy termin

21.06 Niedziela 13:00

Muzeum Regionalne im. Walentyny Dermackiej z Sapiehów w Pieckach zaprasza na wyjątkowe wydarzenie „Ziołowy Ogród Smaków”. Będzie to doskonała okazja, aby zanurzyć się w świecie natury, tradycji i niezapomnianych aromatów.

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, które pozwolą uczestnikom przenieść się bliżej przyrody:

  • Spotkanie z literaturą: Wyjątkowe spotkanie z pisarką Katarzyną Enerlich.

  • Tradycyjne rzemiosło i kulinaria: Warsztaty inspirowane naturą, podczas których powstaną ziołowe kadzidła oraz tradycyjne podpłomyki.

  • Warsztaty z Pegazem: Zajęcia kreatywne, na których powstaną drewniane medaliony oraz eteryczne koraliki z gliny. Uczestnicy zgłębią także tajniki komponowania ziołowych herbat, tworzenia naturalnych octów oraz ekologicznych akwareli.

  • Edukacja z Mazurskim Parkiem Krajobrazowym w Krutyni: Ekologiczne warsztaty, w trakcie których mali i duzi miłośnicy przyrody stworzą własne bomby nasienne.

  • Spotkanie z Nadleśnictwem Strzałowo: Okazja do odkrycia sekretów lasu i samodzielnego przygotowania leśnych kadzideł.

Dodatkowe Atrakcje dla Całych Rodzin

Oprócz paneli warsztatowych na odwiedzających czekać będzie mnóstwo innych niespodzianek. Czas umilą gry i zabawy dla całych rodzin oraz tradycyjny kompot z ogniska. Całości dopełni wyjątkowa atmosfera pełna zapachów, smaków i inspiracji płynących prosto z natury.

To idealna propozycja na spędzenie czasu w gronie najbliższych, z dala od codziennego zgiełku!

ReklamaC1 - Restauracja Kormoran

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 0

  • 0
    Czuje się - ZADOWOLONY
    ZADOWOLONY
  • 0
    Czuje się - ZASKOCZONY
    ZASKOCZONY
  • 0
    Czuje się - POINFORMOWANY
    POINFORMOWANY
  • 0
    Czuje się - OBOJĘTNY
    OBOJĘTNY
  • 0
    Czuje się - SMUTNY
    SMUTNY
  • 0
    Czuje się - WKURZONY
    WKURZONY
  • 0
    Czuje się - BRAK SŁÓW
    BRAK SŁÓW

ReklamaB0 - Kuternoga

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - Tawerna Szymonka
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo 2025