ReklamaA1 - Łabędzi Ostrów

Własny domek na Mazurach? Poznaj ofertę IMS House

Sprzęt i inspiracje8 czerwca 2021, 21:25
Własny domek na Mazurach? Poznaj ofertę IMS House
 fot. imshouse.pl

Jeżeli Waszym marzeniem jest posiadanie własnego domu na Mazurach, ale przeraża Was ogrom prac inwestycyjnych, budowa, wszelkiego rodzaju pozwolenia na budowę – to mamy dla bardzo dobrą wiadomość. Teraz możecie mieć swój własny dom na Mazurach, szybko, niedrogo i bez zbędnych formalności. Jak to możliwe?

Odpowiedzią na potrzebę posiadania własnego, nawet całorocznego, domku na Mazurach jest oferta firmy IMS House. To producent budynków modułowych przeznaczonych dla osób prywatnych i biznesu.

Firma produkuje na zamówienie modułowe obiekty mieszkalne – całoroczne domy modułowe, domki do 35m2 (bez pozwolenia na budowę) oraz domki letniskowe.

Dzięki modułowym rozwiązaniom i sprefabrykowanej formie, czas wykonania tego typu obiektów może zostać skrócony nawet o 80% w stosunku do domów budowanych metodami tradycyjnymi. Dodatkowym atutem jest łatwa rozbudowa obiektów w przyszłości, a nawet możliwość ich przeniesienia.

Instalacja domku modułowego
Instalacja domku modułowego

Budynki MS House konstruowane są w formie gotowych modułów w hali fabrycznej, a następnie przewożone do miejsca docelowego, gdzie odbywa się ich montaż. W pełni wyposażone obiekty są wysokiej jakości produktem stałego lub czasowego zamieszkania.

Cechują się znakomitymi parametrami cieplnymi oraz niskim zapotrzebowaniem na energię, co plasuje je (w zależności od grubości rdzenia izolującego) w kategoriach obiektów energooszczędnych lub pasywnych.

- Stawiamy na najwyższą jakość surowców, precyzję wykonania i trwałość naszych domów. Wykorzystanie własnych pracowników umożliwia nam ograniczenie udziału podwykonawców, a co za tym idzie większą kontrolę nad procesem produkcji.  Wykwalifikowana kadra pracownicza dba o to, aby każdy etap produkcji odbywał się sprawnie i według wytyczonych norm – od projektu, przez budowę, aż po wykończenie, transport i montaż. Każdy produkowany przez nas obiekt jest dopracowany w 100% - przechodzi kontrolę jakości zarówno przed opuszczeniem hali produkcyjnej, jak i po montażu w miejscu docelowym – informuje firma MS House.

Dzięki nowoczesnej formie i dużym przeszkleniom budynki IMS House wyróżniają się na tle innych produkowanych w podobnej formie obiektów. Zastosowanie znajdują materiały chronione prawem patentowym w nowoczesnej technologii paneli strukturalnych, tworząc jeden nowoczesny materiał konstrukcyjno-izolacyjny.

Więcej informacji na stronie: www.imshouse.pl

ReklamaC1 - MotoX

Jak się czujesz po przeczytaniu tego artykułu ? Głosów: 3

 • 2
  Czuje się - ZADOWOLONY
  ZADOWOLONY
 • 1
  Czuje się - ZASKOCZONY
  ZASKOCZONY
 • 0
  Czuje się - POINFORMOWANY
  POINFORMOWANY
 • 0
  Czuje się - OBOJĘTNY
  OBOJĘTNY
 • 0
  Czuje się - SMUTNY
  SMUTNY
 • 0
  Czuje się - WKURZONY
  WKURZONY
 • 0
  Czuje się - BRAK SŁÓW
  BRAK SŁÓW

Reklama

Daj nam znać

Jeśli coś się na Mazurach zafascynowało, wzburzyło lub chcesz się tym podzielić z czytelnikami naszego serwisu
Daj nam znać
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaB2 - Lamdo
ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo