Tawerna u Faryja

Tawerny Ruciane-Nida, ul. Dworcowa 6g1891
Oferta partnerska
ostatnia aktualizacja oferty: 06 sierpnia 2022

Tawerna u Faryja - zdjęcie 1
Tawerna u Faryja
Tawerna u Faryja - zdjęcie 2
Tawerna u Faryja
Tawerna u Faryja - zdjęcie 3
Tawerna u Faryja
Tawerna u Faryja - zdjęcie 4
Tawerna u Faryja

Opis do oferty

Serdecznie zapraszamy do Tawerny u Faryja, która usytuowana jest w porcie nad brzegiem jeziora Guzianka, w centrum malowniczej miejscowości Ruciane-Nida, położonej na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich w samym sercu Puszczy Piskiej. Tawerna to portowa restauracja, której charakter oraz menu są skierowane nie tylko w stronę żeglarzy i rybaków, ale także turystów licznie nas odwiedzających.

Jest to lokal dedykowany w szczególności miłośnikom szant lecz nie tylko. Nasza oferta zainteresuje bowiem wszystkich, którzy cenią sobie miłą, ciepłą atmosferę, ciekawe wnętrza, stylową muzykę oraz dobrą kuchnię. Tawerna u Faryja to idealne miejsce na długie rozmowy z przyjaciółmi, spontaniczne spotkania w szerszym gronie, jak również spotkania firmowe przy suto zastawionym stole.

W ofercie dania kuchni regionalnej, obfite zestawy śniadaniowe, obiady oraz kolacje, a wszystko w żeglarskiej atmosferze, przy akompaniamencie szantowej muzyki. Tawerna organizuje żywienia zbiorowe dla grup zorganizowanych oraz wycieczek szkolnych. Specjalizujemy się w organizacji przyjęć, konferencji, imprez rodzinnych, intergracyjnych oraz okolicznościowych.

Do dyspozycji 120 miejsc siedzących wewnątrz tawerny i 140 miejsc siedzącyh na tarasie z widokiem na jezioro, dzięki czemu zapewniamy wszystkim naszym gościom niepowtarzalny klimat tawerny portowej.

Ogólne cechy

Nad jeziorem Nad jeziorem Czynne poza sezonem Czynne poza sezonem Obsługa kart płatniczych Obsługa kart płatniczych Bar / restauracja Bar / restauracja
Temperatura - ruciane-nida - 7°
7oC
Miejscowe opady deszczu w pobliżu Opad 0.07 mm, zachmurzenie 80%
Wiatr 28,8 km/h, w poryw. 31,7 km/h
Kierunek WSW
Ciśnienie 996 hPa, widoczność 10 km

Tawerna u Faryja

Ruciane-Nida, ul. Dworcowa 6g

www:Pokaż adres www

tel:Pokaż telefon

Mapa google