Sosnowy Raj - Domki na Mazurach

Domki Maradzki Chojniak 12, Maradki14016 ostatnia aktualizacja oferty: 11 lipca 2020

Sosnowy Raj - Domki na Mazurach - zdjęcie 1
Sosnowy Raj - Domki na Mazurach
Sosnowy Raj - Domki na Mazurach - zdjęcie 2
Sosnowy Raj - Domki na Mazurach
Sosnowy Raj - Domki na Mazurach - zdjęcie 3
Sosnowy Raj - Domki na Mazurach
Sosnowy Raj - Domki na Mazurach - zdjęcie 4
Sosnowy Raj - Domki na Mazurach

Opis do oferty

Domki na Mazurach Sosnowy Raj to ośrodek położony na terenach województwa warmińsko-mazurskiego nad jeziorem Piłakno, w odległości 17 km od Mrągowa, we wsi Maradki na południe od Sorkwit.

Nasza działka mająca 0.7 ha nie ma bezpośredniego dostępu do jeziora (choć jest do niego tylko 2-3 minuty spacerkiem) co sprawia, że nasz ośrodek jest atrakcyjnym i bezpiecznym miejscem dla rodzin z dziećmi oraz z małymi zwierzętami. Pobliskie jezioro Piłakno znane jest z niesamowicie czystej wody, zaliczonej do II klasy czystości. To jeden z najgłębszych na Mazurach (56,6 metrów) zbiornik polodowcowy. Powierzchnia jeziora wynosi 260 ha, długość ok. 4,2km, a maksymalna szerokość to 1.1km. Jezioro objęte jest strefą ciszy. Ośrodek otoczony jest gęstym lasem Puszczy Piskiej bogatej w grzyby, poziomki i zwierzynę.

Do Państwa dyspozycji oddajemy schludne i zadbane domki dla 4-5 osób z aneksem kuchennym i łazienką. Duży zielony teren, świetlica, plac zabaw dla dzieci, miejsca na ognisko i leżaki do relaksu są gwarancją, iż w zgodzie z naturą spędzą Państwo u nas wspaniały urlop, weekend czy też dłuższe wczasy. Bliskość Mrągowa i wielu atrakcji turystycznych pozwoli Państwu również traktować nasze miejsce jako idealną bazę wypadową po okolicach. Serdecznie zapraszamy.

CENNIK

Cena minimalna za dzień - 250 zł

Ceny w sezonie od II połowy czerwca do końca sierpnia

  • 250 zł - 4 osobowy
  • 300 zł - 5 osobowy

poza sezonem ( maj - I połowa czerwca, wrzesień)

  • 200 zł - 4 osobowy
  • 250 zł - 5 osobowy

Standardy noclegu

Lodówka w pokoju Lodówka w pokoju Telewizor Telewizor Czajnik elektryczny Czajnik elektryczny Prysznic, kabina Prysznic, kabina Aneks kuchenny z wyposażeniem Aneks kuchenny z wyposażeniem Aneks kuchenny Aneks kuchenny Taras / balkon Taras / balkon

Ogólne cechy

W lesie W lesie Nad jeziorem Nad jeziorem

Sport i rekreacja

Kąpielisko / plaża Kąpielisko / plaża Plac zabaw dla dzieci Plac zabaw dla dzieci Pokój zabaw dla dzieci Pokój zabaw dla dzieci Trampolina Trampolina Boisko do gier Boisko do gier Tenis stołowy Tenis stołowy Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia rowerów Wypożyczalnia sprzętu sportowego Wypożyczalnia sprzętu sportowego

Zapytaj o termin

Dorośli
Dzieci

Sosnowy Raj - Domki na Mazurach

Maradzki Chojniak 12, Maradki

tel:Pokaż telefon

Mapa google