Niebieska Tawerna

Tawerny Kal 6c, Węgorzewo627
ostatnia aktualizacja oferty: 11 lipca 2020

Opis do oferty

Niebieska Tawerna nad jeziorem Święcajty w miejscowości Kal, to miejsce spotkań nie tylko naszych gości. Tutaj zawsze możecie posłuchać dobrej muzyki przy szklaneczce whisky, czy też kufla markowego piwa oraz degustować wędzone ryby z naszej wędzarni. Oczywiście oferujemy również pyszne posiłki obiadowe oparte o regionalne i zdrowe produkty. To wszystko przy szumie jeziora...

Imprezy zorganizowane

Nasz obiekt leży na półwyspie kalskim - to znakomita baza wypadowa dla grup zorganizowanych i indywidualnych klientów. Posiadamy certyfikat miejsca przyjaznego rowerzystom Green Velo-Wschodni szlak rowerowy. Zwiedzamy Mazury - samochodem, rowerem, kajakiem, łódką czy statkiem Szlak Wielkich Jezior Mazurskich naokoło ścieżki rowerowej.

Obiekt może zakwaterować jednorazowo w apartamentach i pokojach gościnnych 60 osób. Zapewniamy pełne wyżywienie w naszej tawernie. Koszt pobytu do uzgodnienia w zależności od wielkości grupy i ilości dób hotelowych. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i negocjacje, aby nasz klient był zadowolony z pobytu w naszym obiekcie i proponowanych atrakcji.

Organizujemy

  • imprezy okolicznościowe
  • wesela
  • przyjęcia i bankiety
  • imprezy integracyjne
  • ogniska
  • a zimą... kuligi

Ogólne cechy

Nad jeziorem Nad jeziorem Bar / restauracja Bar / restauracja Kawiarnia Kawiarnia
Temperatura - kal - 0°
0°
Niebo częściowo zachmurzone Opady: 0mm, Wiatr: 5.3 m/s
Kierunek: Pd
Ciśnienie atmosferyczne: 1000.8 hPa

Niebieska Tawerna

Kal 6c, Węgorzewo

www:Pokaż adres www

tel:Pokaż telefon

Mapa google