Pole Biwakowe w Zatoce

Pole Biwakowe w Zatoce

0 0
Zaloguj się
74
głębokośćgłębokość
0,40 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
kotwica, brzeg
cena cena
25 zł + 10 zł / osoba

Woda Woda WC WC Ognisko Ognisko 50 złKemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad miesiąc temu

Pole Biwakowe w Zatoce

Południowy brzeg jeziora Mikołajskie

tel. 535 301 123

Mapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
duży zielony zadbany teren, można się kąpać

Pole Biwakowe w Zatoce to idealne miejsce dla osób szukających spokoju i kontaktu z naturą. Można tutaj spotkać zarówno miłośników żeglarstwa jak i biwakowania pod namiotem. Położone w malowniczej okolicy, niedaleko Mikołajek, oferuje doskonałe warunki do wypoczynku na łonie natury.

Dostępne są różnorodne atrakcje, takie jak wędkowanie, kajakarstwo czy po prostu relaks przy ognisku (należy zakupić drewno). To także świetna baza wypadowa do odkrywania okolicznych szlaków pieszych i rowerowych. Pole Biwakowe zapewnia podstawowe udogodnienia takie jak miejsce na ognisko, ławki czy toalety (sławojki), co czyni je przyjaznym dla rodzin z dziećmi oraz grup przyjaciół.

Cumujemy wbijając się w piaszczysty brzeg, szybki spadek dna. Jachty z silnikiem stacjonarnym - cumowanie tylko dziobem. Przy brzegu płytko, łapiemy się kotwicy i specjalnie przygotowany, wbitych w brzeg pali.

 

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 25 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Pole Biwakowe w Zatoce - zdjęcie
+ 33 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew