Wioska Żeglarska Mikołajki

Wioska Żeglarska Mikołajki

Port partnerski
Mikołajkijez. Mikołajskie
3
27 1
Zaloguj się
26700
głębokośćgłębokość
2,80 - 13,00 m
cumowanie cumowanie
muring
cena cena
65 zł

Prąd Prąd 25 złWoda Woda Prysznic Prysznic 15 zł / 3 min.WC WC 2 złPralka / suszarka Pralka / suszarka 15 złZrzut chemiczny Zrzut chemiczny 10 złSlip Slip 50 złZimowanie Zimowanie Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar na miejscuSklep Sklep 100 mPaliwo Paliwo na miejscu
Aktualizacja danych, cen - ponad dwa miesiące temu
Wioska Żeglarska Mikołajki

Wioska Żeglarska Mikołajki

Mikołajki, ul. Kowalska 3

tel. 602 425 723 , 668 442 042

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
Wirtualna wycieczka 360° po porcie

Jeden z najbardziej rozpoznawalny portów w Mikołajkach i w regionie, położony na północnym brzegu jeziora Mikołajskie, w żeglarskim centrum Mikołajek. Klimat tego miejsca - wyjątkowo tłoczno, za to wszystko na miejscu, kilkanaście restauracji, wszelkie media na kei. Gwar, zgiełk życia portowego gwarantowany. Jednocześnie zapewnia pełen komfort żeglarzom, zgodnie z hasłem: „cumujesz i o nic się nie martwisz”. Konsekwencją natomiast jest to, że lądujemy w samym centrum żeglarskiego życia, z tłumami turystów, hałasem, życiem portowym.

Według informacji właścicieli Wioski, codziennie port odwiedza 3500 osób, cumuje 150 jachtów.

Co zapewnia port? Wiele ciekawych restauracji na nabrzeżu, hala koncertowa, punkt szkutniczy, sanitariaty, natryski, pralnia, sklepy żeglarskie i butiki, 200 miejsc cumowniczych, codzienne koncerty i wydarzenia żeglarskie, slip i stacja benzynowa dla jachtów, kej rezydencka.

W centrum Mikołajek znajduje się poczta, bank, kościół, przychodnia lekarska, sklepy i inne. Mikołajki nazywane także letnią stolicą Mazur to jedna z najbardziej popularnych miejscowości na terenie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich.

Wioska żeglarska leży nad malowniczym jeziorem Mikołajskim. Kościół ewangelicki z XIX wieku to jedna z najbardziej zabytkowych atrakcji miasteczka. W okresie letnim Mikołajki tętnią życiem, ponieważ odbywa się tam wiele ciekawych festiwali oraz cykli interesujących imprez, regat oraz koncertów muzyki szanty. Co więcej to jeden z największych ośrodków do uprawiania sportów wodnych. Każdego roku w Wiosce Żeglarskiej odbywają się imprezy sportowe takie jak np. ogólnopolskie regaty żeglarskie czy mistrzostwa typu Grand Prix.

W każdym sezonie na terenie Wioski Żeglarskiej odbywa się także ponad 70 koncertów na żywo oraz 40 wieczorów z DJ-em. Tu ma miejsce również najstarszy w Polsce Festiwal Szantowy. Dla miłośników aktywnego spędzania czasu, oprócz możliwości wypożyczenia wodnego sprzętu rekreacyjnego, jest tez możliwość jazdy na rowerach terenowych po okolicznych szlakach mazurskiej przyrody.

Bar na miejscu Sklep 100 m Paliwo na miejscu Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
przycumowanie SEZON GŁÓWNY5 godzin   20 zł cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 65 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za miesiąc ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU1500 zł
Wioska Żeglarska Mikołajki - zdjęcie
+ 24 zdjęć
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Jeziorak Yacht Club