Pole Namiotowe Flosek

Pole Namiotowe Flosek

Iznotajez. Bełdany
15 0
Zaloguj się
5145
głębokośćgłębokość
0,80 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica, brzeg, long side
cena cena
5 zł + 5 zł / osoba

Woda Woda Parking Parking 5 złOgnisko Ognisko 50 złKemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty

Keje przy polu namiotowym Flosek, położone są przy zachodnim brzegu jez. Bełdany. Miejsce to leśna polana położona w sercu Puszczy Piskiej, nad jeziorem Bełdany. Znajdziemy tu na pewno spokój, ciszę, kontakt z dziką, mazurską przyrodą. Dzika przystań nad jeziorem wciąż przyciąga żeglarzy, którzy na Mazurach szukają ciszy i spokoju i kontaktu. Takie miejsce znajdą właśnie tu. Bezpośredni dostęp do jeziora oraz malowniczy, mazurski krajobraz czynią to miejsce wymarzonym do letniego wypoczynku nie tylko dla tych, którzy unikają zgiełku dużych portów.

Do dyspozycji gości jest ponad 8 tys. mkw. polany, dwa pomosty oraz bezpieczne miejsce kąpielowe z piaszczystą plażą. Jest tu również wydzielone miejsce na organizację ogniska oraz grę w piłkę siatkową. Pole namiotowe wyposażone jest w pompę z wodą pitną, wydzielony parking, wiatę, ławki, miejsca ogniskowe oraz toalety i kontener na śmieci.

Za atrakcyjnością pola namiotowego Flosek przemawia również jego okolica. Wpadająca do jeziora królowa mazurskich rzek – Krutynia, daje możliwość odbycia spływu kajakowego. Lasy wokół tego akwenu pełne są jagód i grzybów, otwarte wody i czyste powietrze to raj dla miłośników biwakowania, wędkarzy oraz żeglarzy. Mazurskie wsie i miasteczka urzekają swoim niepowtarzalnym charakterem. Będąc tu warto odwiedzić takie miejsce jak: Leśniczówka Pranie, Park Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie a także pobliskie Mikołajki.

Bar Bartlewo Sklep Iznota Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
przycumowanie SEZON GŁÓWNYdzień 15 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdzień 15 złPRZED I PO SEZONIEdzień 15 zł cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 5 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 5 złPRZED I PO SEZONIEdoba 5 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 5 złPRZED I PO SEZONIEdoba 5 zł
Pole Namiotowe Flosek - zdjęcie
+ 4 zdjęć
ReklamaC1 - baner
ReklamaB0 - Giełda Jachtów
Reklama
Reklama

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila