Przystań Jaskółka

Przystań Jaskółka

Iznotajez. Bełdany
11 0
Zaloguj się
7136
głębokośćgłębokość
0,60 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica, long side
cena cena
15 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic WC WC Ognisko Ognisko 40 złZimowanie Zimowanie Kemping Kemping Czartery Czartery Ład. sam. elektrycznych Ład. sam. elektrycznych
Ceny mogą być nieaktualne - wyślij nam zdjęcie cennika na info@mazury24.eu

Przystań Jaskółka

Ruciane-Nida, Gąsior 6

tel. 508 178 362
tel. 87 423 63 12

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google

Przystań zlokalizowana na jeziorze Bełdany – na zachodnim brzegu akwenu, w miejscowości Gąsior. Miejsce ze pewnością przypadnie do gustu tym wszystkim, którzy uciekając przez zgiełkiem zatłoczonych mazurskich portów szukają spokojnego zakątka nad pięknym jeziorem. Takie właśnie miejsce można znaleźć w Przystani Jaskółka - gdzie można przybić jachtem do drewnianego pomostu i upajać się pięknem i spokojem mazurskiej przyrody.

Możemy tu liczyć na ubikacje, prysznice i dostęp do prądu i to wszystko w cenie cumowania. Większej ilości luksusów raczej nie uświadczymy. Możemy za to właśnie tu czarterować jeden z wielu jachtów. Miejsce znajduje się przy ujściu rzeki Krutyni, co umożliwia wspaniałe wycieczki trasami kajakowymi. Okolica wprost zachęca także do spacerów leśnymi szlakami, zbierania grzybów, łowienia ryb, obserwacji dzikich zwierząt. Można tu fantastycznie odpocząć.

Jeśli jednak zatęsknimy za cywilizacją bardzo blisko położone jest turystyczne miasto Ruciane-Nida. Również najbliższa okolica jest niezwykle ciekawa i obfituje wprost w atrakcyjne miejsca.

Warto obejrzeć obiekty sakralne znajdujące się w Wojnowie: cerkiew prawosławną z 1923 r. i położony nad jeziorem Duś klasztor staroobrzędowców z XIX wieku. Godnymi polecenia są także: kościół neogotycki z 1898 r. w Wejsunach, a także kościoły znajdujące się w Ukcie i Rucianem-Nidzie. W oddalonym o kilka kilometrów Kadzidłowie czeka nas spotkanie z mieszkańcami Parku Dzikich Zwierząt. Można tu zobaczyć liczne gatunki zwierząt typowe dla tych terenów oraz rzadkie gatunki, m.in. jelenie Dybowskiego czy żubry. Warto także zwiedzić znajdująca się w tej samej miejscowości Osadę Kulturową. W jej skład wchodzą drewniane budynki stanowiące przykład mazurskiego budownictwa ludowego przełomu XVIII i XIX wieku.

Nad Jeziorem Bełdany, w miejscowości Iznota znajduje się osada Galindia-Mazurski Eden, która od kilku lat swoim niepowtarzalnym klimatem przyciąga wielu gości.

Bar Galindia Sklep Iznota Paliwo Mikołajki Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Ruciane Nida

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Ognisty Ptak Dzień Kobiet

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew