Port Karwica / Pelagia

Port Karwica / Pelagia

Karwicajez. Nidzkie
8.1
26 0
Zaloguj się
6539
głębokośćgłębokość
0,60 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
30  zł - 100 zł + 15 zł / osoba

Prysznic Prysznic WC WC Slip Slip Dźwig Dźwig Zimowanie Zimowanie Kemping Kemping Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty Bar Bar Sklep Sklep
Aktualizacja danych, cen - ponad tydzień temu
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plac zabaw, plaża, wypożyczalnia sprzętu, teren zielony, boisko do piłki siatkowej

Przystań położona na zachodnim brzegu jeziora Nidzkie w miejscowości Karwica. Jest to ostatni port po tej części jeziora płynąc w kierunku wschodnim. Duży teren, plaża, dużo pomostów i kej - niestety większość zarezerwowana dla rezydentów. Przystań w południowo-zachodniej części jeziora Nidzkiego. Usytuowana jest w głębi Zatoki Zamordeje Wielkie. Z jeziora widoczny jest zielony hangar. Cumowanie przy pływających pomostach za pomocą bojek. Nie wszędzie na kejach są media.

Głębokość od pół metra wody przy brzegu do 3 metrów przy główkach pomostów. Wszystko co potrzebne dostępne jest na terenie przystani - sprzęt wodny, plaża, sanitariaty, itp. Przystań oferuje również: wodowanie, zimowanie łodzi, WC, prysznic, prąd na kei. Posiłki można zjeść w miejscowej restauracji. Obok znajduje się sklep, gdzie możemy uzupełnić zapasy.

Żeglarze mają tu również dostęp do prądu, wody, możliwość czyszczenia toalet. Można tu spędzić aktywnie czas nad jeziorem wypożyczając rowery wodne. Jest również plaża. Dzieci w przystanie jachtowej Pelagia znajdą niewielki plac zabaw.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 100 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 15 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 20 złdzień 50 zł łódź wiosłowa -dzień 80 zł
Port Karwica / Pelagia - zdjęcie
+ 36 zdjęć
ReklamaC1 - Ognisty Ptak - wiosna lato 2022
ReklamaB0 - Tło Dla Mew - domki
Reklama
ReklamaA1 - Nautica Centrum Motorowodne

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - system czarterów