Pole namiotowe Drapacz

Pole namiotowe Drapacz

Karwicajez. Nidzkie
9 0
Zaloguj się
4132
głębokośćgłębokość
0,60 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica, brzeg
cena cena
10 zł

Woda Woda Parking Parking Ognisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty

Nie jest to port ani przystań, jednak można tu przybić jachtem. Pole i miejsce do cumowania umiejscowione na południowym brzegu jeziora Nidzkie, niedaleko miejscowości Karwica. Środek lasu, piękna polana, skarpa ponad 10 metrów do jeziora (trochę jak wydmy nad morzem). Spokój, cisza - stacjonujący na dłużej tworzą wspaniały klimat (ogródki przy namiotach, prowizoryczne dodatki). W zależności jak patrzymy - początek albo koniec Mazur.

Przybijając tu nie możemy liczyć praktycznie na żadne udogodnienia czy media. Rekompensuje to natomiast kontakt z dziką, piękną przyrodą Mazur. Miejsce cieszy się zainteresowaniem a więc są jeszcze żeglarze, którzy takiej głuszy szukają – z dala od zgiełku turystycznych przystani. Miejscówka jest miejscem do uprawiania wędkarstwa, turystyki pieszej i rowerowej. Niemal odcięta od świata stanowi azyl gdzie można wypocząć na łonie wspaniałej Puszczy Piskiej.

Na terenie znajduje się pole namiotowe, gdzie można spędzić nocleg. Ze względu na usytuowanie tego miejsca w rezerwacie, jest tu brak węzła sanitarnego więc nie ma prysznica. Na brak wody nie można narzekać. Jest pompa z wodą pitną.

Jeśli bardzo chcemy spędzić tu kilka dni możemy wynająć domek turystyczny. Nieduży ale jest w nim wszystko, co w takim miejscu jest niezbędne. Istnieje także możliwość przyjazdu z przyczepami campingowymi.

Bar Ruciane Nida Sklep Ruciane Nida Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 10 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 10 złPRZED I PO SEZONIEdoba 10 zł
Pole namiotowe Drapacz - zdjęcie
+ 15 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
ReklamaB1 - PTTK Wilkasy
Reklama

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo