Pole namiotowe Drapacz

Pole namiotowe Drapacz

Karwicajez. Nidzkie
11 0
Zaloguj się
9527
głębokośćgłębokość
0,60 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
kotwica, brzeg
cena cena
10 zł

Woda Woda Parking Parking Ognisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Pole namiotowe Drapacz

Ruciane Nida, Karwica

Mapa google

Nie jest to port ani przystań, jednak można tu przybić jachtem. Pole i miejsce do cumowania umiejscowione na południowym brzegu jeziora Nidzkie, niedaleko miejscowości Karwica. Środek lasu, piękna polana, skarpa ponad 10 metrów do jeziora (trochę jak wydmy nad morzem). Spokój, cisza - stacjonujący na dłużej tworzą wspaniały klimat (ogródki przy namiotach, prowizoryczne dodatki). W zależności jak patrzymy - początek albo koniec Mazur.

Przybijając tu nie możemy liczyć praktycznie na żadne udogodnienia czy media. Rekompensuje to natomiast kontakt z dziką, piękną przyrodą Mazur. Miejsce cieszy się zainteresowaniem a więc są jeszcze żeglarze, którzy takiej głuszy szukają – z dala od zgiełku turystycznych przystani. Miejscówka jest miejscem do uprawiania wędkarstwa, turystyki pieszej i rowerowej. Niemal odcięta od świata stanowi azyl gdzie można wypocząć na łonie wspaniałej Puszczy Piskiej.

Na terenie znajduje się pole namiotowe, gdzie można spędzić nocleg. Ze względu na usytuowanie tego miejsca w rezerwacie, jest tu brak węzła sanitarnego więc nie ma prysznica. Na brak wody nie można narzekać. Jest pompa z wodą pitną.

Jeśli bardzo chcemy spędzić tu kilka dni możemy wynająć domek turystyczny. Nieduży ale jest w nim wszystko, co w takim miejscu jest niezbędne. Istnieje także możliwość przyjazdu z przyczepami campingowymi.

Bar Ruciane Nida Sklep Ruciane Nida Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Pole namiotowe Drapacz - zdjęcie
+ 30 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Gertis

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Odysseya Yachts