Pole namiotowe Zielona Binduga

Pole namiotowe Zielona Binduga

jez. Nidzkie
22 0
Zaloguj się
18377
głębokośćgłębokość
0,80 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
brzeg
cena cena
5 zł / osoba

WC WC Toy-ToyParking Parking 7 złOgnisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Pole namiotowe Zielona Binduga

Ruciane Nida, Zielona Binduga

tel. 501 070 159

Mapa google

Miejsce przy jeziorze Nidzkim, gdzie można przybić do brzegu i trochę odpocząć od rejsu. Można też przejść się do lasu i popłynąć dalej. Jeśli bardzo nam się spodoba klimat i surowość tego mazurskiego zakątka możemy tu rozbić namiot i zostać na kilka dni. Na nic poza ciszą i kontaktem z naturą nie mamy jednak co liczyć. Cumujemy do brzegu. W środku lasu nad jeziorem znajdziemy spory teren do rozbicia namiotu. Postój jachtu nic nas nie kosztuje, korzystanie z pola namiotowego już tak - 5 zł / osoba.

Mamy też toalety i kontener na śmieci. Mimo swojej dzikości teren utrzymany jest w czystości i porządku. Nie ma co ukrywać, że to miejsce tylko dla tych, którzy szukają ciszy, głuszy mazurskiej przyrody, kontaktu z naturą, braku tłumów turystów.

Za to mamy piękny widok na jezioro Nidzkie, płynące żaglówki, możliwość włóczenia się po lesie, zbierania grzybów. Wypoczynek od cywilizacji w głuszy dzikiej, nieskażonej przyrody. Największą atrakcją tego miejsca jest bez wątpienia sam akwen wodny. Jezioro Nidzkie jest atrakcyjne turystycznie i uważane za jedno z najpiękniejszych jezior na Mazurach. Znajduje się na końcu tzw. Szlaku Puszczańskiego. Jest jednym z najmniej zmienionych przez działalność człowieka akwenów w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. Na jeziorze obowiązuje zakaz używania silników spalinowych. Dzięki temu akwen stał się idealnym miejscem wypoczynku dla osób szukających ciszy i kontaktu z jak najmniej zmienioną przyrodą.

Bar Ruciane Nida Sklep Ruciane Nida Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Pisz

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Pole namiotowe Zielona Binduga - zdjęcie
+ 4 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Karos Pomosty Pływające
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Gertis

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurska Jagnięcina