Przystań Camp Park Sonata

Przystań Camp Park Sonata

Nowy Harszjez. Dargin
4 0
Zaloguj się
4229
głębokośćgłębokość
0,30 - 0,60 m
cumowanie cumowanie
kotwica
cena cena
20 zł + 10 zł / osoba

Woda Woda Prysznic Prysznic 5 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking Ognisko Ognisko Kemping Kemping Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty Bar Bar
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, płytko, elementy placu zabaw

Przystań Camp Park Sonata leży na północno - wschodnim brzegi jez. Dargin w miejscowości Harsz. Do Państwa dyspozycji jedna keja, niestety z bardzo płytkim podejściem. Przystań znajduję się przy polu kempingowym, dość popularnym wśród zagranicznych turystów. Cenimy sobie ciszę i prywatność - zapraszamy rodziny z dziećmi i wszystkich innych żeglarzy ceniących sobie spokój.

Przy pomoście piękna plaża z piaszczystym dniem i wyjątkowo czystą wodą (słynie z niej jez. Dargin). Oprócz samego przycumowania proponujemy korzystanie z sanitariatów (prysznic 1zł / 1minuta), toalet, w cenie cumowanie jest również zostawienie śmieci. Podczas pobytu można skorzystać z restauracji znajdującej się kilkaset metrów (w kierunku zachodnim).

Atutem tego miejsca jest olbrzymia przestrzeń i długa linia brzegowa. Cumując, znajdziemy się w środku lasu, na pięknym zadbanym zielonym terenie.

Bar na miejscu Sklep Nowy Harsz Paliwo Sztynort Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Wilkasy

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 10 złPRZED I PO SEZONIEdoba 10 zł
Przystań Camp Park Sonata - zdjęcie
+ 30 zdjęć
ReklamaC1 - baner
Reklama
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Port Sztynort

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila