Przystań Melnik Nowy Harsz

Przystań Melnik Nowy Harsz

Nowy Harszjez. Dargin
7
46 0
Zaloguj się
9193
głębokośćgłębokość
0,40 - 0,80 m
cumowanie cumowanie
boja, kotwica, long side
cena cena
50 zł

Prąd Prąd Woda Woda Parking Parking Ognisko Ognisko Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Melnik Nowy Harsz

Pozedrze, Nowy Harsz 49

tel. 513 177 851

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
kąpielisko, boisko do siatkówki, stadnina koni w pobliżu

Urokliwe miejsce do cumowania nad jeziorem Dargin w miejscowości Nowy Harsz (wschodni brzeg akwenu), tuż obok ciekawego gospodarstwa agroturystycznego. Przy podejściu do cumowania do pomostu trzeba uważać, jest dość płytko. Siedlisko znajduje się na końcu wsi Nowy Harsz, bezpośrednio granicząc z brzegiem jeziora. Wokół rozległe łąki, pastwiska, las, polne drogi. Położenie tego miejsca gwarantuje spokój i odpoczynek z dala od zgiełku miasta.

Niewielka przystań z jednym pomostem drewnianym nadaje się do przybicia do brzegu jeziora Dargin. Keja wyposażona jest w wodę, prąd, toalety. Można tu również rozbić namiot, zorganizować ognisko czy grill. Jest także niewielka, piaszczysta plaża oraz miejsce kąpielowe. Sama miejsce do cumowania położone jest pod skarpą. Nieco wyżej zlokalizowany jest mały kemping - domki holenderskie, kampery i namioty. Można tu odpocząć w ciszy i spokoju.

Tuż obok znajduje się gospodarstwo agroturystyczne Melnik, słynące z pięknych koni i możliwości przejażdżek nimi po urokliwej, mazurskiej okolicy w lesie, nad jeziorem. Warto je odwiedzić. Tam na dzieci, oprócz konnych przejażdżek, czeka również plac zabaw oraz liczne zwierzęta gospodarskie. Dla chętnych organizowane są kursy jazdy konnej.

Żeglarze, którzy tu się pojawiają zachwalają wyśmienitą mazurską kuchnię regionalną. Można tu również wypożyczyć kajaki oraz łodzie wiosłowe i aktywnie wypoczywać na pięknych wodach jeziora Dargin. Istnieje również możliwość zapoznania się na miejscu ze wspaniałym sportem, jakim jest landkiting (zabawa z latawcami ciągnącymi wózki z kierowcą).

Bar Nowy Harsz Sklep Nowy Harsz Paliwo Sztynort Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Giżycko

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 50 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew