Przystań Jachtowa Zanzibar

Przystań Jachtowa Zanzibar

Skorupkijez. Tałtowisko
6.3
60 0
Zaloguj się
9997
głębokośćgłębokość
1,20 - 4,80 m
cumowanie cumowanie
boja, muring
cena cena
35 zł + 7 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic 5 złWC WC Ognisko Ognisko Slip Slip Kemping Kemping Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery Bar Bar Paliwo Paliwo
Ceny mogą być nieaktualne - wyślij nam zdjęcie cennika na info@mazury24.eu

Port położony na zachodnim brzegu jeziora w miejscowości Skorupki. Popularne miejsce wśród żeglarzy, sporo zieleni, ławeczki, miejsca na ognisko. W porcie zawsze duży ruch. Wszelkie media dla żeglarzy są dostępne. W tawernie możemy się spodziewać dobrego domowego jedzenia a wieczorami koncertów muzycznych. Przystań jachtowa Zanzibar, dawniej znana jako Azoty Puławy, położona jest nad jeziorem Tałtowisko na żeglarskim Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, w samym sercu Mazur.

Po wyjściu z kanału Tałckiego na jezioro Tałtowisko jest to pierwsza przystań po lewej. Z wody widać wysunięte drewniane pomosty, oraz drewniany budynek tawerny Zanzibar. Głębokość 1,2-4,8 m. Cumowanie za pomocą boi.

Jest to niezwykle popularne miejsce wśród żeglarzy pływających na Mazurach. Ma swoich zagorzałych zwolenników. W wielu opiniach podkreślają oni wspaniały klimat portu, niemal rodzinną atmosferę, chętnego do pomocy bosmana, ciszę, spokój, dużo zieleni i wspaniałą kuchnię miejscowej tawerny, w której często odbywają się koncerty muzyczne, co szczególnie wieczorami buduje wspaniałą atmosferę tego miejsca.

Na terenie portu znajduje się marina oferująca 70 miejsc przy czterech kejach wraz z mediami i sanitariatami. Pomosty są oświetlone z dostępem do elektryczności. Dla spragnionych ciszy i spokoju do dyspozycji są dwa miejsca na ognisko, gdzie można upiec kiełbaskę i oglądać gwiazdy do białego rana. Jest też plaża i miejsce do kąpieli. Port oferuje: zaplecze sanitarne (WC, umywalki, prysznice), miejsce do slipowania, wymiana butli gazowych, parking.

Bar na miejscu Sklep Mikołajki Paliwo na miejsu Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 35 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 7 zł
Przystań Jachtowa Zanzibar - zdjęcie
+ 23 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2021
ReklamaB0 - Boyen Water Park
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Ruciane Park 2022

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Kursy Bocianie Gniazdo