Przystań Wioska Pod Żaglami

Przystań Wioska Pod Żaglami

Jora Wielkajez. Tałty
8
3 0
Zaloguj się
5605
głębokośćgłębokość
0,80 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
y-bom
cena cena
40  zł - 45 zł + 5 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 15 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Ognisko Ognisko Nocleg Nocleg Psy i koty Psy i koty Bar Bar 100m
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Wioska Pod Żaglami

Jora Wielka 49a, Mikołajki

tel. 602 342 717 , 606 345 073

przejdź do wwwprofil facebookwiadomośćMapa google

Przystań Wioska Pod Żaglami została otwarta na ruch żeglarski i motorowodny w sezonie 2020 obok istniejącej przystani w Jorze Wielkiej, na zachodnim brzegu jeziora Tałty. Do dyspozycji mamy nowe 3 keje z y-boom'ami, z możliwością pobrania wody i podłączenia się do prądu.

Na samym brzegu ustawione jest kilka ławek i przygotowane miejsce na ognisko. Sanitariaty, prysznice oraz punkt zmywania naczyń dostępne są przy drugiej części obiektu (domki na wynajem), położonej kilkanaście metrów wyżej na wzniesieniu. Teren zielony i zadbany, względny spokój, miejsce idealne do odpoczynku. Nie ma kąpieliska. W samej Jorze Wielkiej można skorzystać z znanych i cenionych przez żeglarzy punktów gastronomicznych.

Na miejscu można wypożyczyć rowery, kajaki, łodzie wiosłowe i spacerowe (bez patentu), rowerki wodne oraz gokarty. Właściciele udostępniają miejsca dla rezydentów.

Bar 100m

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 40 - 45 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 złdzień 60 zł rower wodny godzina 30 złdzień 150 zł łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 60 zł
Przystań Wioska Pod Żaglami - zdjęcie
+ 22 zdjęć
ReklamaB0 - OW Wodnik
ReklamaB1 - Port parking Giżycko
ReklamaPA1 - Przystań Nautica

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka