Przystań Wioska Pod Żaglami

Przystań Wioska Pod Żaglami

Jora Wielkajez. Tałty
9.0
1 0
Zaloguj się
1199
głębokośćgłębokość
0,80 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
y-bom
cena cena
35 zł + 5 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda Prysznic Prysznic 10 złWC WC Pralka / suszarka Pralka / suszarka 15 złZmywanie naczyń Zmywanie naczyń Ognisko Ognisko Nocleg Nocleg Psy i koty Psy i koty Bar Bar 100m

Przystań Wioska Pod Żaglami została otwarta na ruch żeglarski i motorowodny w sezonie 2020 obok istniejącej przystani w Jorze Wielkiej, na zachodnim brzegu jeziora Tałty. Do dyspozycji mamy nowe 3 keje z y-boom'ami, z możliwością pobrania wody i podłączenia się do prądu.

Na samym brzegu ustawione jest kilka ławek i przygotowane miejsce na ognisko. Sanitariaty, prysznice oraz punkt zmywania naczyń dostępne są przy drugiej części obiektu (domki na wynajem), położonej kilkanaście metrów wyżej na wzniesieniu. Teren zielony i zadbany, względny spokój, miejsce idealne do odpoczynku. Nie ma kąpieliska. W samej Jorze Wielkiej można skorzystać z znanych i cenionych przez żeglarzy punktów gastronomicznych.

Na miejscu można wypożyczyć rowery, kajaki, łodzie wiosłowe i spacerowe (bez patentu), rowerki wodne oraz gokarty. Właściciele udostępniają miejsca dla rezydentów.

Bar 100m

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 35 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 35 złPRZED I PO SEZONIEdoba 35 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 5 złPRZED I PO SEZONIEdoba 5 zł

WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU

kajak godzina 10 złdzień 60 zł rower wodny godzina 30 złdzień 150 zł łódź wiosłowa godzina 10 złdzień 60 zł
Przystań Wioska Pod Żaglami - zdjęcie
+ 22 zdjęć
ReklamaC1 - baner
Reklama
Reklama
Reklama

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Klub Mila