Przystań Kokoszka

Przystań Kokoszka

Jora Wielkajez. Tałty
10
60 1
Zaloguj się
13904
głębokośćgłębokość
0,60 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
kotwica, long side
cena cena
20 zł

Woda Woda WC WC Parking Parking 10 złOgnisko Ognisko Slip Slip Kemping Kemping Czartery Czartery
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Kokoszka

Mikołajki, Jora Wielka

Mapa google

Pole namiotowe Kokoszka to miejsce z typowym starym klimatem, tu nie najważniejsze są nowinki technologiczne, rozwiązania z dużych portów - tu króluje woda, zieleń... natura. Przystań położona niedaleko miejscowości Jora Wielka i Jora Mała na zachodnim brzegu jeziora Tałty.

Z opinii żeglarzy można wywnioskować, iż jest to miejsce troszkę zapomniane, i mimo, że leży przy głównym szlaku RYN-MIKOŁAJKI, GIŻYCKO-MIKOŁAJKI, to wiele osób nie zdaje sobie sprawy z jego istnienia. Położenie na zachodnim brzegu jeziora umożliwia obserwację wschodu słońca, wystarczy latem wcześniej wstać albo późno kłaść się spać. Stąd do Mikołajek niecała godzina płynięcia (ale nie pod wiatr).

Na terenie do dyspozycji wc, miejsce na ognisko, ujęcie wody do mycia naczyń, ujęcie wody pitnej oraz śmietnik. Na miejscu można również zmienić butlę gazową. Ceny niskie.

Dodatkowo można kupić świeżo wędzoną rybkę, miód naturalny oraz zatankować paliwo.

 

Bar Jora Wielka Sklep Jora Wielka Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
przycumowanie SEZON GŁÓWNY2 godziny   10 zł cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Przystań Kokoszka - zdjęcie
+ 5 zdjęć
ReklamaC1 - Quicksilver 2023 Moto-X
ReklamaB0 - Amax
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Nowy Harsz