Przystań Jora Wielka

Przystań Jora Wielka

Jora Wielkajez. Tałty
8
25 2
Zaloguj się
10743
głębokośćgłębokość
0,50 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, muring, y-bom, kotwica, long side
cenabezpłatny

Prąd Prąd Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Nocleg Nocleg Psy i koty Psy i koty Bar Bar 100 mSklep Sklep 100 m
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Jora Wielka

Mikołajki, Jora Wielka 49

tel. 87 421 30 47

przejdź do wwwMapa google

Przystań położona na zachodnim brzegi jeziora Tałty w miejscowości Jora Wielka. Niewielka przystań pięknie usytuowana. Całość przystani (oprócz pomostów) na lekkim wzniesieniu. Keje zajęte przez częściowo przez rezydentów. Do dyspozycji turystów bar, wypożyczalnia sprzętu wodnego, miejsca dla wędkarzy, plaża niestrzeżona.

Niewielki, spokojny port z dala od zgiełku turystycznego. Mamy tu dużo zieleni, drzew, dość miejsca do wypoczynku i kąpieli. Nie możemy spodziewać się tu jednak wielu udogodnień dla żeglarzy – jednak jest wszystko co niezbędne – prąd na kei, wc, sanitariaty, prysznice.

Cumowanie dla około 20 jednostek przy pomoście w kształcie litery "L" za pomocą bojek (od wewnątrz i zewnątrz). Od wewnętrznej części płytko - ok 0,5 m. Na zewnątrz nawet do 2 m. Z jeziora widać baner "Marina Jora Wielka". Żeglarze mogą korzystać z takich atrakcji jak: grill zadaszony, miejsce na ognisko, miejsce namiotowe, plaża niestrzeżona, pomost na sprzęt pływający, stanowiska do połowu ryb, rowery turystyczne, możliwość przejażdżki bryczką.

Noclegi możliwe są w pobliskim pensjonacie i na polu namiotowym. Okolica zachęca do spacerów, wycieczek rowerowych, uprawiania turystyki wodnej, wędkowania, grzybobrania. 

Bar 100 m Sklep 100 m Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba  cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba  cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Przystań Jora Wielka - zdjęcie
+ 13 zdjęć
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Rumszewicz
ReklamaB1 - Amax
ReklamaA1 - Odysseya Yachts

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew