Przystań Kalinowe Wzgórze

Przystań Kalinowe Wzgórze

Mikołajkijez. Tałty
15 0
Zaloguj się
5114
głębokośćgłębokość
0,80 - 2,40 m
cumowanie cumowanie
boja, muring
cenabezpłatny

Prąd Prąd Woda Woda WC WC Parking Parking Ognisko Ognisko Nocleg Nocleg Plaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
plaża, teren zielony, hamaki, wypożyczalnia sprzętu

Kameralna przystań na wschodnim brzegu jeziora Tałty (obrzeża Mikołajek) położona poniżej pensjonatu. Ze wzgórza rozciąga się piękny widok na ten akwen wodny. Jest plaża, są keje z niezbędnymi mediami, akcesoria dla dzieci, miejsce na grilla i ognisko, obok plaży mała gastronomia. Przystań zlokalizowana jest przy pensjonacie, praktycznie w mieście Mikołajki. Posiada własną linię brzegową i dostęp do jeziora Tałty oraz pomostu.

To idealne miejsce dla wędkarzy oraz miłośników kąpieli. Obiekt posiada własną plażę i pomost wędkarski dla szukających ciszy, spokoju i wytchnienia na łonie natury. Dzieci mogą mile spędzić czas na mini placu zabaw, korzystając z huśtawek, boisk do gry w siatkówkę czy badmintona.

Noclegi możliwe są na polu namiotowym. Jest również miejsce na ustawienie kamperów. Można tu urządzić grilla czy rozpalić ognisko. Istnieje możliwość wypożyczania: motorówki ze sternikiem, łodzi wiosłowej, kajaków, rowerów terenowych. Jest to wspaniałe miejsce na wycieczki piesze i rowerowe na łonie mazurskiej przyrody.

Dla osób lubiących aktywny wypoczynek na łanie natury jest możliwość nauki windsurfingu. Do centrum Mikołajek, miejscowości zwanej Mazurską Wenecją można dotrzeć spacerem ścieżką prowadzącą wzdłuż jeziora w ciągu 15 minut.

Bar Mikołajki Sklep Mikołajki Paliwo Mikołajki Apteka Mikołajki Ośrodek zdrowia Mikołajki Bankomat Mikołajki Basen Mikołajki
Przystań Kalinowe Wzgórze - zdjęcie
+ 28 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
ReklamaB0 - HeydayBoats
Reklama
ReklamaA1- Ruciane Park

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew