Przystań Kochaj Mazury

Przystań Kochaj Mazury

Ruciane-Nidajez. Bełdany
9
1 0
Zaloguj się
2362
głębokośćgłębokość
0,6 - 2,00 m
cumowanie cumowanie
boja, long side
cena cena
50 zł + 5 zł / osoba

Prąd Prąd 15 złWoda Woda WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 15 złOgnisko Ognisko Ładowanie akuml. Ładowanie akuml. Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Przystań Kochaj Mazury

Ruciane Nida, Gąsior 5

tel. 796 102 268

profil facebookwiadomośćMapa google
Miejsce z atrakcjami dla dzieci
malutka plaża, teren zielony, bujawki

Nowa, niewielka przystań na zachodnim brzegu jeziora Bełdany, położona przy porcie Gąsior. Mazurski klimat, gościnni właściciele, wspólne gotowanie w kociołku, niewielkie opłaty i ognisko dostępne od ręki i dla każdego bez dodatkowych opłat.

Przystań powstała w 2022 roku, składa się z jednego dłuższego pomostu z dostępną wodą i prądem. W dniu wykonywania zdjęć sanitariaty były dopiero budowane. Brzeg trawiasty, dla dzieci przygotowano klimatyczną małą plażę z piaskiem oraz bujawki, w tym jedna klasyczna zamontowana na gałęzi drzewa. Na miejscu istnieje możliwość rozbicia namiotu, postawienia kampera lub przyczepy kempingowej. 

Z przystani rozpościera się przepiękny widok na jezioro Bełdany i okoliczne porty. Polecamy cumowanie dla prawdziwych żeglarzy. Właściciele hołdują słynnemu muralowi - napisowi, który był widoczny przy jednym z kanałów (przed remontem) "Kochaj Mazury. Nie Śmieć, Nie rycz, Nie sraj!".

 

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 50 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
Przystań Kochaj Mazury - zdjęcie
+ 16 zdjęć
ReklamaC1 - MotoX
ReklamaB0 - Amax
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Sailing Machine

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - system czarterów