Stanica Żeglarska Korektywa

Stanica Żeglarska Korektywa

Piaskijez. Bełdany
9.9
18 0
Zaloguj się
8298
głębokośćgłębokość
1,20 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
boja, y-bom, long side
cena cena
90 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 5 złPralka / suszarka Pralka / suszarka 25 zł / 35 złZrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 30 złOgnisko Ognisko 100 złDźwig Dźwig 350 złNocleg Nocleg Plaża Plaża 100 mPlac zabaw Plac zabaw Internet Internet Psy i koty Psy i koty 50 złCzartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep Odbiór ścieków Odbiór ścieków 50 zł
Aktualizacja danych, cen - ponad cztery miesiące temu

Stanica Żeglarska Korektywa

Ruciane Nida, Piaski 2

tel. Piaski 2 12-220 Ruciane Nida , 533306111

przejdź do wwwwiadomośćMapa google

Port położony na północnym brzegu wspomnianego jeziora Bełdany. Duży port, położony obok hotelu. W porcie wszelkie dostępne media, dobre jedzenie, sklepik, cały sprzęt do wodowania jachtów. Do portu wpływa się małym kanałem. Wejście do portu z jeziora widoczne jest po lewej stronie od portu Exploris. Wejście do Korektywy odbywa się wąskim kanałem oznaczonym główkami. Głębokość w porcie od 1,2 m do 1,8 m. Cumowanie za pomocą bojek lub kotwicy. Keja dla gości znajduje się w przedporcie.

Port Stanicy Żeglarskiej Korektywa to jeden z największych portów jachtowych na południu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Bełdany. Znajduje się na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jak podkreślają żeglarze, mimo swojej wielkości, ten port emanuje kameralną atmosferą i mazurskim klimatem. Dobre opinie dotyczą również jedzenia serwowanego w miejscowej Restauracji Tatarak. Otoczony lasem, osłonięty od wiatru, cichy i bezpieczny port wewnętrzny dysponuje ponad 200 miejsc przy kei dla rezydentów oraz około 30 miejsc przy kei gościnnej z pełną infrastrukturą (z dostępem do ujęcia wody, z szybko złączką do podpięcia węża oraz przyłącza energii elektrycznej).

Noclegi są możliwe w  pokojach gościnnych i apartamentach. Na miejscu mamy również zapewnione pełne zaplecze sanitarne: toalety, umywalki, prysznice, zmywalnię naczyń, punkt opróżniania toalet chemicznych, pompę do opróżniania toalet morskich oraz pralnię. Cały port objęty jest zasięgiem bezpłatnego WI-FI. Sanitariaty wyposażone są w kabiny prysznicowe, pralnię, zmywalnię naczyń oraz punkt odbioru nieczystości z toalet chemicznych.

Na terenie portu znajduje się restauracja, a przy wjeździe sklep spożywczo-przemysłowy. Port jest monitorowany całodobowo, a w nocy nad bezpieczeństwem gości czuwa ochrona. Możemy tu również dokonać niezbędnych napraw naszej łodzi. W porcie funkcjonuje bowiem warsztat szkutniczy. Port wyposażony jest w dźwig 10 ton do wodowania i serwisowania jachtów. Istnieje możliwość serwisu łodzi na brzegu na suchym doku.

Port znajduje się w cichej wsi Piaski położonej zaledwie 5 km od miejscowości Ruciane-Nida. W okolicy zlokalizowanych jest sporo atrakcji, a bezpośrednio w sąsiedztwie znajduje się hala sportowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, boiska i korty tenisowe oraz kąpielisko.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
postój bezpłatny w godzinach SEZON GŁÓWNYdo 6h   - 30 +10 zł /os. cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 90 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU6000 zł
Stanica Żeglarska Korektywa - zdjęcie
+ 51 zdjęć
ReklamaC1 - Ferie Zimowe AZS
ReklamaB0 - Lamdo
Reklama
ReklamaA1 - Papugarnia Wilkasy

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Sunport, keje czarterowe