Stanica Żeglarska Korektywa

Stanica Żeglarska Korektywa

Piaskijez. Bełdany
9.9
18 0
Zaloguj się
5329
głębokośćgłębokość
1,20 - 1,80 m
cumowanie cumowanie
boja, y-bom, long side
cena cena
60 zł + 10 zł / osoba

Prąd Prąd Woda Woda Prysznic Prysznic 5 złPralka / suszarka Pralka / suszarka 30 złZrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 30 złOgnisko Ognisko 50 złDźwig Dźwig 200 złKemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża 100 mPlac zabaw Plac zabaw Internet Internet Czartery Czartery Bar Bar Sklep Sklep Odbiór ścieków Odbiór ścieków 40 zł

Port położony na północnym brzegu wspomnianego jeziora Bełdany. Duży port, położony obok hotelu. W porcie wszelkie dostępne media, dobre jedzenie, sklepik, cały sprzęt do slipowania. Do portu wpływa się małym kanałem. Wejście do portu z jeziora widoczne jest po lewej stronie od portu Exploris. Wejście do Korektywy odbywa się wąskim kanałem oznaczonym główkami. Głębokość w porcie od 1,2 m do 1,8 m. Cumowanie za pomocą bojek lub kotwicy. Keja dla gości znajduje się w głębi portu, lekko z lewej.

Port Stanicy Żeglarskiej Korektywa to jeden z największych portów jachtowych na południu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Bełdany. Znajduje się na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jak podkreślają żeglarze, mimo swojej wielkości, ten port emanuje kameralną atmosferą i mazurskim klimatem. Dobre opinie dotyczą również jedzenia serwowanego w miejscowej tawernie. Otoczony lasem, osłonięty od wiatru, cichy i bezpieczny port wewnętrzny dysponuje ponad 170 miejsc przy kei dla rezydentów oraz około 30 miejsc przy kei gościnnej z pełną infrastrukturą (z dostępem do ujęcia wody, z szybko złączką do podpięcia węża oraz przyłącza energii elektrycznej).

Noclegi są możliwe na polu namiotowym, kamperowym, w domkach typu holenderskiego oraz w pokojach dawnej stanicy żeglarskiej. Na miejscu mamy również zapewnione pełne zaplecze sanitarne: toalety, umywalki, prysznice, zmywalnię naczyń, punkt opróżniania toalet chemicznych, pompę do opróżniania toalet morskich oraz pralnię. Cały port objęty jest zasięgiem bezpłatnego WI-FI. Sanitariaty wyposażone są w kabiny prysznicowe, pralnię, zmywalnię naczyń oraz punkt odbioru nieczystości z toalet chemicznych.

Na terenie portu znajduje się tawerna, a przy wjeździe sklep spożywczo-przemysłowy. Port jest monitorowany całodobowo, a w nocy nad bezpieczeństwem gości czuwa ochrona. Możemy tu również dokonać niezbędnych napraw naszej łodzi. W porcie funkcjonuje bowiem warsztat szkutniczy. Port wyposażony jest w dźwig 10 ton do wodowania i serwisowania jachtów. Istnieje możliwość serwisu łodzi na brzegu na suchym doku.

Port znajduje się w cichej wsi Piaski położonej zaledwie 5 km od miejscowości Ruciane-Nida. W okolicy zlokalizowanych jest sporo atrakcji, a bezpośrednio w sąsiedztwie znajduje się hala sportowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, boiska i korty tenisowe oraz kąpielisko.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 60 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 60 złPRZED I PO SEZONIEdoba 60 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 10 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 10 złPRZED I PO SEZONIEdoba 10 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon ŁODZIE < 24ŁODZIE 24 - 33ŁODZIE > 33BEZ PODZIAŁU4800 zł
Stanica Żeglarska Korektywa - zdjęcie
+ 42 zdjęć
ReklamaC1 - Warszawski Salon Jachtowy
Reklama
Reklama
ReklamaA1 - Stranda Jesień

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew