Stanica Żeglarska Korektywa

Piaskijez. Bełdany
10.0
3 0
Zaloguj się
435
głębokość
1,20 - 1,80 m
cumowanie
boja, y-bom, long side
cena
40 zł + 5 zł / osoba

Prąd Woda Prysznic 5 zł Pralka / suszarka 20 zł Odbiór ścieków 20 zł Zrzut chemiczny Parking 30 zł Ognisko 30 zł Dźwig 200 zł Kemping Nocleg Plaża 100 m Plac zabaw Internet Bar Sklep

Port położony na północnym brzegu wspomnianego jeziora Bełdany. Duży port, położony obok hotelu. W porcie wszelkie dostępne media, dobre jedzenie, sklepik, cały sprzęt do slipowania. Do portu wpływa się małym kanałem. Wejście do portu z jeziora widoczne jest po lewej stronie od portu Exploris. Wejście do Korektywy odbywa się wąskim kanałem oznaczonym główkami. Głębokość w porcie od 1,2 m do 1,8 m. Cumowanie za pomocą bojek lub kotwicy. Keja dla gości znajduje się w głębi portu, lekko z lewej.

Port Stanicy Żeglarskiej Korektywa to jeden z największych portów jachtowych na południu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich nad jeziorem Bełdany. Znajduje się na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Jak podkreślają żeglarze, mimo swojej wielkości, ten port emanuje kameralną atmosferą i mazurskim klimatem. Dobre opinie dotyczą również jedzenia serwowanego w miejscowej tawernie. Otoczony lasem, osłonięty od wiatru, cichy i bezpieczny port wewnętrzny dysponuje ponad 170 miejsc przy kei dla rezydentów oraz około 30 miejsc przy kei gościnnej z pełną infrastrukturą (z dostępem do ujęcia wody, z szybko złączką do podpięcia węża oraz przyłącza energii elektrycznej).

Noclegi są możliwe na polu namiotowym, kamperowym, w domkach typu holenderskiego oraz w pokojach dawnej stanicy żeglarskiej. Na miejscu mamy również zapewnione pełne zaplecze sanitarne: toalety, umywalki, prysznice, zmywalnię naczyń, punkt opróżniania toalet chemicznych, pompę do opróżniania toalet morskich oraz pralnię. Cały port objęty jest zasięgiem bezpłatnego WI-FI. Sanitariaty wyposażone są w kabiny prysznicowe, pralnię, zmywalnię naczyń oraz punkt odbioru nieczystości z toalet chemicznych.

Na terenie portu znajduje się tawerna, a przy wjeździe sklep spożywczo-przemysłowy. Port jest monitorowany całodobowo, a w nocy nad bezpieczeństwem gości czuwa ochrona. Możemy tu również dokonać niezbędnych napraw naszej łodzi. W porcie funkcjonuje bowiem warsztat szkutniczy. Port wyposażony jest w dźwig 10 ton do wodowania i serwisowania jachtów. Istnieje możliwość serwisu łodzi na brzegu na suchym doku.

Port znajduje się w cichej wsi Piaski położonej zaledwie 5 km od miejscowości Ruciane-Nida. W okolicy zlokalizowanych jest sporo atrakcji, a bezpośrednio w sąsiedztwie znajduje się hala sportowa, wypożyczalnia sprzętu wodnego, plac zabaw, boiska i korty tenisowe oraz kąpielisko.

Bar na miejscu Sklep na miejscu Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu doba 40 złdoba 40 złdoba 40 zł cena za osobę doba 5 złdoba 5 złdoba 5 zł

CENNIK DLA REZYDENTÓW

opłata za sezon 3700 zł
+ 33 zdjęć
0°
Niebo zachmurzone Opady: 0mm, Wiatr: 2.2 m/s
Kierunek: Pd Zach
Ciśnienie atmosferyczne: 1014.6 hPa

Stanica Żeglarska Korektywa

Ruciane Nida, Piaski 2

tel. 518 984 646

przejdź do wwwwiadomośćMapa google
ReklamaA1 - MAMRY MIX

Inne porty w okolicy