Przystań Rodzinna Szymonka

Szymonkajez. Szymoneckie
1
Zaloguj się
0
309
głębokość
1,20 - 1,50 m
cumowanie
boja
cena
10 zł + 5 zł / osoba

Prąd Woda Prysznic 10 zł WC Zmywanie naczyń Ognisko Ładowanie akuml. Kemping Nocleg Plaża Psy i koty

Urokliwa przystań położona przy jeziorze Szymoneckie, przy wpłynięciu do kanału Szymońskiego. Dużo zieleni, plaża do kąpania, miejsce do zabawy dla dzieci. W budynku prysznice, cena cumowania na noc 10 zł. Pomosty w bardzo dobrym stanie. Spokój, cisza, kontakt z mazurską przyrodą, piękne widoki na okalające przystań jezioro. To z pewnością atuty tego miejsca.

Przystań żeglarska wyposażona jest w: stabilny pomost z bojami, prysznice, toalety, umywalki, oddzielne miejsce do mycia naczyń, podłączenie do prądu, możliwość doładowania akumulatorów. Istnieje możliwość w porcie dokonania drobnych napraw szkutniczych.

Tu nie można się nudzić. Na gości, którzy lubią aktywny wypoczynek, czeka wiele atrakcji: boiska do piłki nożnej, siatkówki, badmintona, mini koszykówki, stół do tenisa stołowego, atlas sportowy, rower stacjonarny, orbitrek. Wieczorem można spędzić przyjemne chwile przy ognisku lub grillu – są tu specjalnie wyznaczone miejsca na ich organizację.

Jeśli będziemy mieli ochotę na aktywność na wodzie, jest możliwość wypożyczenia kajaków. Miłośnicy wędkarstwa mogą skorzystać z łodzi i łowić na jeziorze lub na 10 metrowym pomoście cumowniczym. Kanał Szymoński znany jako miejsce wielu zawodów wędkarskich. Noclegi możliwe są w gospodarstwie agroturystycznym, oraz na polu namiotowym nad samym jeziorem. Jest tu również miejsca dla campingów oraz caravaningów.

Bar Szymonka Sklep Szymonka Paliwo Giżycko Apteka Wilkasy Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Wilkasy Basen Wilkasy
+ 18 zdjęć
3°
Niebo zachmurzone Opady: 0.2mm, Wiatr: 6.3 m/s
Kierunek: Pd Zach
Ciśnienie atmosferyczne: 994.4 hPa

Przystań Rodzinna Szymonka

Ryn, Szymonka 68

tel. 508 358 906 , 506 558 694

przejdź do wwwwiadomośćMapa google

jez. Szymoneckie

Jezioro Szymoneckie to akwen zlokalizowany w gminie Miłki (powiat giżycki). Zbiornik wodny leży na trasie Krainy Wielkich Jezior Mazurskich. Jezioro nie jest samodzielnym zbiornikiem. Stanowi...

Szymonka

Wieś nad jeziorem Szymoneckim w gminie Ryn na trasie z Giżycka do Mikołajek (jadąc przez Wilkasy). Dominantą wsi jest imponujący, zbudowany  z czerwonej cegły kościół....
Reklama

Inne porty w okolicy