Przystań u Edka

Przystań u Edka

Wygrynyjez. Bełdany
15 1
Zaloguj się
5441
głębokośćgłębokość
0,60 - 3,00 m
cumowanie cumowanie
boja
cena cena
20 zł

Prąd Prąd 5 złWoda Woda Prysznic Prysznic 5 złWC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Parking Parking Ognisko Ognisko Slip Slip Zimowanie Zimowanie Kemping Kemping Nocleg Nocleg Plaża Plaża Psy i koty Psy i koty Czartery Czartery

Przystań zlokalizowana jest w miejscowości Wygryny, na zachodnim brzegu jeziora Bełdany znajduje się Przystań u Edka. Miejsce chwalone przez wiele osób, pełni głównie rolę portu dla rezydentów, chociaż miejsce na kei dla gości zawsze się znajdzie. Wpływając w Zatokę Wygryńską, za wejściem do "Port Club Letni Ogród" znajdują się tam kolejno dwa porty sąsiadujące: "U Adama" oraz właśnie "U Edka".

Port składa się z jednej części kei od strony zachodniej i drugiej, od strony północnej, za cyplem. W porcie jest głęboko, ok 1,5 m. Cumowanie odbywa się za pomocą bojek. To niewielka przystań, do której zawijają głównie rezydenci. Dla gości jednak też znajdzie się miejsce przy kei. Nie ma co jednak liczyć na wiele atrakcji na miejscu. Zapewnione są podstawowe usługi oraz przede wszystkim cisza, spokój, kontakt z mazurską przyrodą.

Wszystkie media dostępne są na miejscu. Mamy prąd na kei, wodę, sanitariaty. Jest również niewielka piaszczysta plaża, gdzie w upalne dni można się kąpać. Noclegi możliwe są na polu namiotowym i kamperowym. Zapasy możemy uzupełnić w dwóch pobliskich sklepach. Okolica jest bardzo ładna i warto wybrać się na dłuższy spacer mazurskimi szlakami. Niedaleko stąd znajduje się Śluza Guzianka i miasto Ruciane-Nida.

Bar Ruciane Nida Sklep 600 m Paliwo Ruciane Nida Apteka Ruciane Nida Ośrodek zdrowia Ruciane Nida Bankomat Ruciane Nida Basen Mikołajki

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNYBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAPRZED I PO SEZONIE
cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 20 złBOŻE CIAŁO, MAJÓWKAdoba 20 złPRZED I PO SEZONIEdoba 20 zł
Przystań u Edka - zdjęcie
+ 60 zdjęć
ReklamaC1 - baner
Reklama
Reklama
ReklamaA1 - Port Sztynort

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Tło Dla Mew