Camping Sun Bila Family

Camping Sun Bila Family

Pieczarkijez. Dargin
10 0
Zaloguj się
8613
głębokośćgłębokość
0,30 - 1,00 m
cumowanie cumowanie
brzeg
cena cena
35 zł + 20 zł / osoba

Prąd Prąd 20 złWoda Woda Prysznic Prysznic WC WC Zmywanie naczyń Zmywanie naczyń Zrzut chemiczny Zrzut chemiczny Parking Parking 20 złOgnisko Ognisko 80 złKemping Kemping 45 złPlaża Plaża Plac zabaw Plac zabaw Psy i koty Psy i koty
Aktualizacja danych, cen - ponad rok temu

Camping Sun Bila Family

Pozezdrze, Pieczarki

tel. 519 023 505

wiadomośćMapa google

To urokliwie położone miejsce nad jeziorem Dargin, na wschodnim brzegu tego akwenu w miejscowości Pieczarki. Zakątek ten, choć umożliwia cumowanie przy brzegu to nie zapewnia praktycznie żadnych udogodnień dla żeglarzy na Mazurach. Jednak jeśli lubicie kontakt z dziką przyrodą i nie przeszkadza Wam brak toalet czy prysznicy, to jest to miejsce zdecydowanie dla Was - gwarantowana za to jest cisza i spokój.

Cumujemy łodzią do brzegu, na kotwicy. Na miejscu możemy za to liczyć na możliwość rozbicia namiotu czy ustawienia przyczepy kempingowej. Z atrakcji można wymienić plac zabaw, boisko do siatkówki oraz ładną plażę i płyciznę przy brzegu, czyli dzieci pod czujnym okiem rodziców kąpać się mogą. Istnieje również możliwość zorganizowania ogniska czy grilla. Noclegi są możliwe na polu namiotowym lub można wynająć przyczepę kempingową (tam znajdziemy łazienki i ubikacje).

Jeśli zatęsknimy za atrakcjami, to przepływając Dargin w kierunku zachodnim możemy zawinąć do znanego i pełnego żeglarzy portu Sztynort. Bardziej na południe zlokalizowane jest turystyczne miasto Giżcyko.

W ostatnich latach Giżycko mocno zmieniło swój charakter – w centrum miasta powstał nowy pasaż ze sklepami i kawiarniami. Z pasażu do portu Ekomarina i plaży miejskiej prowadzi długa na ponad 70 metrów kładka. Jest ona rozpięta m.in. nad torami, ma wszelkie udogodnienia dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych (są windy). Kładka jest jedyną tego typu przeprawą na Mazurach.

Miłośnicy zabytków w Giżycku powinni odwiedzić zbudowaną w połowie XIX w., nigdy nie zdobytą i do dziś dobrze zachowaną Twierdzę Boyen, która chroniła przesmyku pomiędzy jeziorami Niegocin i Kisajno (na twierdzy można obejrzeć m.in. armaty i stare powozy). Na Twierdzy znajduje się też amfiteatr, w którym latem odbywają się festiwale (szantowy, hip-hopowy i disco-polo) i koncerty. Cennym i jedynym tego rodzaju zabytkiem w Europie jest też ręcznie otwierany most obrotowy (także z XIX w.) nad Kanałem Łuczańskim. Miłośnicy zabytków i ładnych widoków powinni wejść na zabytkową wieżę ciśnień (skrzyżowanie ul. Warszawskiej i Wodociągowej), gdzie można zobaczyć stare sprzęty i przy kawie rozkoszować się urzekającym widokiem na jezioro Niegocin.

Bar Nowy Harsz Sklep Pozedrze Paliwo Giżycko Apteka Giżycko Ośrodek zdrowia Giżycko Bankomat Giżycko Basen Giżycko

CENNIK CUMOWANIA

SEZON GŁÓWNY
cumowanie bezpłatne SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu bez załogi SEZON GŁÓWNY cumowanie jachtu SEZON GŁÓWNYdoba 35 zł cena za osobę SEZON GŁÓWNYdoba 5 zł cumowanie long side SEZON GŁÓWNYdoba 
ReklamaC1 - Patronite
ReklamaB0 - Rumszewicz
ReklamaB1 - To tutaj
ReklamaA1 - Mazurska Jagnięcina

Inne porty w okolicy

ReklamaA2 - Mazurskie Mini Zoo Majówka